• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

o ograniczeniach w polisach komunikacyjnych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 11:15
Jeżeli udajemy się do kraju na terenie Unii Europejskiej, wystarczy, że posiadamy OC, niestety podróżując poza granicę wspólnoty, to nie wystarczy. Jak więc odpowiednio się zabezpieczyć wybierając się za granice własnym autem? o tym tutaj
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 8:42
Zastanawia mnie kwestia AC. W czerwcu planuję wyjazd swoim samochodem za granicę ( Czechy, Słowacja, Węgry, Austria - jakieś 2 tygodnie w podróży). Czy ubezpieczenie takie działa również na terenie tych krajów?
Dodam, że samochód jest obecnie w leasingu. Może ktoś z Was się orientuje? Czy może trzeba byłoby dopytać się firmy leasingującej?
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 14:04
k_korocz napisał
Zastanawia mnie kwestia AC. W czerwcu planuję wyjazd swoim samochodem za granicę ( Czechy, Słowacja, Węgry, Austria - jakieś 2 tygodnie w podróży). Czy ubezpieczenie takie działa również na terenie tych krajów?
Dodam, że samochód jest obecnie w leasingu. Może ktoś z Was się orientuje? Czy może trzeba byłoby dopytać się firmy leasingującej?
Chyba zalezy od ubezpieczyciela, ale np. w liberty direct na 100 proc. jest taka mozliwosc.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 8:53
Musisz się konkretnie dopytać ubezpieczyciela ale wydaje mi sie,ze wiekszość Towarzystw Ubezpieczeniowych powinna honorować AC poza granicami kraju.
Gorzej jest z holowaniem. To pewnie bedziesz musiał sobie załatwić samemu ale ewentualne uszkodzenia powinny zostać naprawione w ramach ubezpieczenia.
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 8:42
Nie wiem czy sama wyjechałabym samochodem poza Unię Europejską. Jeśli spowodujemy wypadek na terenie Europy to jeszcze pół biedy. Da się wszystko zorganizować.
Ale jeśli w Rosji czy w Turcji?
Nie chce mi się nawet myśleć jakie mogą byc koszta. Czy można wykupić sobie na taki wyjazd stosowne ubezpieczenie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.2.2015 12:29
Wtedy chorni Cie zielona karta. Oczywiscie jest to stres itd., ale wielu ludzi wyjeżdża. Da sie to wszystko załatwić.
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 8:00
Nie ma sensu zakładać od razu najgorszego. Jakby człowiek tak się wszystkiego obawiał to nic by nie zobaczył. Sam proponowałbym założyć sobie właśnie tą zielona kartę. Pzu obecnie oferuje w tym zakresie dobre opcje bo jakiś czas temu korzystałem.
Oraz myśleć pozytywnie !
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 10:51
Ubezpieczenie oc pojazdu jest obowiązkowe w całej Europie i jego brak może narazić kierowcę na poważne konsekwencje prawne.
Ubezpieczenie autocasco oraz dodatkowe ubezpieczenie assistance może nam pomóc w czasie podróży w kraju lub zagranicą. Zakres ubezpieczenia musimy dopasować do swoich potrzeb, bo Towarzystwa Ubezpieczeń oferują bardzo różne warianty ochrony. Najlepiej jest skorzystać z pomocy doświadczonego agenta lub brokera ubezpieczeniowego.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 11:55
Czyli nie każde ubezpieczenie autocasco może nas chronić w czasie podróży za granicą?
Razem z mężem wykupowaliśmy ponieważ mamy nowy samochód ale szczerze powiedziawszy nie zwróciliśmy uwagi na to czy obowiązuje ono jedynie w Polsce czy jeszcze na terenie krajów Unii Europejskiej. Wydało mi się oczywiste ,że będzie działało nie tylko w Polsce. Moze być inaczej?
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 12:34
Towarzystwa Ubezpieczeń oferują bardzo różne warianty ochrony
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Odpowiedź