• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

PROAMA

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 20:15
Właśnie kupiłem nowy samochód-używany. Jest ubezpieczony do lipca 2014 i muszę zacząć szukać dobrego ubezpieczyciela. Dużo ostatnio słyszałem w telewizji o Proama. Mieliście z nimi styczność? Dość poważnie myślę o skorzystaniu z ich oferty. W TV wszystko wygląda super, pięknie a jak jest w rzeczywistości?
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 23:17
Proama sama nie byłam tam ubezpieczona ale usuwałam szkodę z OC sprawcy . Obsługa niby okej ale wycena szkody masakra oj bardzo zaniżona , całkowicie zniszczony reflektor w Audi a4 koszt nowego to według ubezpieczyciela 79 zł śmieszna kwota i wiadomo targowanie się z firmą. Dlatego że tak zaniżają wyceny mają kasę na zniżki.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 7:56
Nigdy nie miałem styczności z PROAMA ale słyszałem, że nie ma tragedii. Zniżki mają najlepsze z wszystkich firm ubezpieczeniowych. Nie wiedziałem jednak, że tak zaniżają wyceny. Porażka jakaś... A długo czeka się u nich na wypłatę odszkodowania?
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 12:58
Ja ubezpieczyłem samochód w PROAMA i jak na razie jestem zadowolony. Zniżki mają naprawdę korzystne i obsługa jest miła. Na razie nie miałem żadnej stłuczki (odpukać), więc nie wiem jak wygląda wycena szkody. Mam jednak nadzieję, że mnie nie zawiodą :)
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:53
Mam samochód ubezpieczony w Proamie już drugi rok i jestem zadowolona. Miałam wypadek sprawca miał polisę w PZU - to dopiero porażka!!! Mój samochód (Passat B6-2008r) cały bok do wymiany- został naprawiony w warsztacie z listy PZU. Mimo oświadczenia sprawcy( niestety nie została wezwana policja) pzu odmówiło wypłaty odszkodowania. Proma w oparciu o dokumenty cudem wyciągnięte z pzu( auto już naprawione) , wypłaciła odszkodowanie, co prawda z mojego AC- w ciągu 7 dni roboczych. Polecam !
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 11:29
To rzeczywiście PROAMA się spisała:) Ja mam ubezpieczenie w AXA, brałem pod uwagę PROAMA ale zrezygnowałem po rozmowie ze znajomym. Być może nie słusznie. Mogłem najpierw jechać do tego ubezpieczyciela i zapoznać się z ich ofertą. Jak skończy mi się obecne ubezpieczenie to chyba tak zrobię.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 12:40
Też słyszałam dużo dobrego o Proamie. Ja na razie nie mam samochodu i temat ubezpieczeń jest mi praktycznie obcy. Mogę powiedzieć jedynie tyle, że mój tata ma samochód ubezpieczony w PZU, jest zadowolony. Z kolei brat korzysta z ubezpieczenia w Link4 i też nie narzeka. Praktycznie każda firma ubezpieczeniowa oferuje coś ciekawego. Musisz przejrzeć oferty.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:07
Mam ubezpieczenie w Proamie. Jakiś czas temu miałam drobną stłuczkę, nie z mojej winy i bez problemu dostałam odszkodowanie. Ubezpieczyciel Pana, który spowodował wypadek robił straszne problemy z wypłatą pieniędzy ale Proama szybko wszystko załatwiła i pieniądze dostałam po miesiącu. Nie było tak źle jak myślałam, że będzie.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 18:25
Ja o Proamie wiem tyle co dowiedziałam się z telewizji czyli, że mają do 70% zniżki. Mój mąż ostatnio zaczął się zastanawiać nad ich ofertą. Ma na oku nowy samochód i nie wie gdzie go ubezpieczyć. Naprawdę mają tak dużą zniżkę? Jakie są koszty tego ubezpieczenia i jak reagują na konieczność wypłaty ubezpieczenia?
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:10
A ja niestety nie słyszałem o nich pozytywnych rzeczy, Na internecie czytałem że oni tak tylko mówią że wszystko jest ładnie pięknie ale podejście do klienta to mają nie za ciekawie. I podobno ciężko jest uzyskać od nich jakiekolwiek pieniądze w ramach ubezpieczenia. Podobno totalna olewka, jak bym chyba nie zaryzykował.
Cytuj
Odpowiedź