• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

PROAMA

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 10:03
To ja też chciałem sprawdzić co takiego ludzie piszą na temat proamy. Nie powiem bo lekko sie zszokowałem. Sądziłem ze to w końcu solidna firma na Polskim rynku , która nie wykorzystuje innych a ludzie za ciekawych opinii na ich temat nie mają niestety.
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 12:36
Ale nie warto tak bardzo zwracac uwagi an to co pisza na internecie. Czasami konkurencja specjalnie wykupuje negatywne opinie żeby zniechęcić klientów do swojej konkurencji. Chyba lepszą osoba która poleci nam coś sprawdzonego bedzie nasz znajomy. takiej osobie lepiej sie zaufa niz opinie w internecie.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:20
Racja. Czasami konkurencja potrafi skutecznie zepsuć opinię. Ale nie można też zakładać że wszystkie wpisy są od konkurencji. Prawdziwi klienci też na pewno się wypowiadają. Ja uważam, że najlepiej iść do PROAMY, zapoznać się z oferta i popytać wśród znajomych co o nich myślą.
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:21
To jest dobry pomysł. Szkoda że u mnie nie ma siedziby PROAMY, jak jak chciałabym sie z nimi skontaktować musiałabym dzwonić na infolinie ale nie wiem czy tam wyjaśnili by mi wszystko tak jak jest na prawdę chyba wolałabym spotkanie oko w oko z kimś znajomym.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:35
A nie jest tak ze na okolicy oni mają jakiegoś swojego przedstawiciela jak jak byś zadzwonił do nich to oni przysyłają Ci kogoś do domu i ta osoba omawia z Tobą szczegóły. Bo zawsze mówią żeby skontaktować sie z dobrym agentem. Wiec muszą mieć swoich ludzi w terenie.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:37
W rzeczywistości z pewnością będzie coś co może Ci nie pasować. W internecie jest kilka porównywarek,z których możesz skorzystać. Wpisujesz wszystkie dane i wyświetlają Ci się oferty wraz z cenami. Będziesz dzięki temu mogła porównać oferty.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:31
Rzeczywiście PROAMA ma ostatnio sporo reklam w telewizji. Ja z ich oferty niestety nie korzystam więc Ci nie pomogę, ale możesz się zawsze tam przejść i sprawdzić czy przypadnie Ci ich oferta do gustu. Wszystko też zależy od tego czego oczekujesz.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:14
Rzeczywiście proama dosyć się reklamowała przez jakiś czas. Teraz ucichło trochę. Mój znajomy ma ubezpieczony samochód u nich i nie narzeka. Nie miał żadnej stłuczki więc nie powiem wam jak działają ale składka nie jest zbyt wysoka.
Cytuj
Odpowiedź