• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Ubezpieczenie na życie na 2015

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:44
Wiecie moze jakie teraz obecnie panują trendy na ubezpieczenie? Gdzie się ubezpieczać i co ? W kórej firmie warto sie bedzie ubezpieczyć
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:24
Według mnie warto sprawdzić rankingi i zobaczyć jaka firma ma teraz najkorzystniejsze oferty w ten sposób zobaczysz gdzie warto sie ubezpieczać.
Cytuj
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:29
Ostatnio głośno jest o Avivie, więc może coś jest na rzeczy, ja jestem w ING i nie zmienię ubezpieczyciela, jeszcze się nie zawiodłam.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 21:11
Tez chyba chyba stawiała na Avive ewentualnie na ING bo słyszałam ze maja bardzo fajne oferty ubezpieczenia na życie
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 9:42
Koniczynka23 napisał
Tez chyba chyba stawiała na Avive ewentualnie na ING bo słyszałam ze maja bardzo fajne oferty ubezpieczenia na życie


Ja o avivie też słyszałem sporo i o pzu, ale w sumie jakby przyszło co do czego to też nie wiedziałbym za bardzo którą firmę do ubezpieczenia się miałbym wybrać. Dosyć trudno to jest wybór i najlepiej go dobrze przemyśleć
Wypowiedź została zmieniona przez: mateudusz 6.11.2014 9:44
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 12:02
bardzo dobrą oferte ma metlife, zwłaszcza jesli chodzi o ubezpieczenia dla dzieci. moj synek jest ubezpieczony w pzu bo tylko taki mielismy wybór, ale pewnie w przyszłym roku wybiorę metlife właśnie :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.11.2014 17:56
mam wykupione ubezpieczenie na życie w PKO BP (http://pkoubezpieczenia.pl/ochrona) W kwestii ubezpieczeń życia i zdrowia towarzystwo oferuje następujące produkty: „Multi Ochrona pro” jest uzupełnieniem ubezpieczenia na życie “Max pro“. Swoim zakresem obejmuje wypłatę świadczeń w przypadkach jak: zgon Ubezpieczonego, zgon Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, zgon Ubezpieczonego wskutek szczególnego przypadku wypadku komunikacyjnego, zgon Ubezpieczonego wskutek zawału serca z uniesieniem odcinka ST lub udaru mózgu z długotrwałym ubytkiem neurologicznym, trwała utrata zdrowia przez Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, ciężkie zachorowanie Ubezpieczonego, trwała utrata zdrowia przez Ubezpieczonego wskutek zawału serca z uniesieniem odcinka ST lub udaru mózgu z długotrwałym ubytkiem neurologicznym, leczenie szpitalne dłuższe niż 4 dni, leczenie szpitalne dłuższe niż 4 dni spowodowane Nieszczęśliwym Wypadkiem, zgon partnera wskutek Nieszczęśliwego Wypadku. „Perfect Multi Ochrona pro” jest opcją dodatkową ubezpieczenia na życie i występuje w 5 pakietach, w zależności od wysokości składki. Obejmuje swoim zakresem analogiczne zdarzenia jak w Multi Ochrona pro. „Multi Ochrona Senator pro” to ubezpieczenie na życie z dodatkowymi opcjami. Obejmuje wypłatę świadczenia w zajściu następujących sytuacji: śmierć Ubezpieczonego, zgon Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku ,śmierć Ubezpieczonego wskutek szczególnego przypadku wypadku komunikacyjnego, ciężkie zachorowanie, trwała utrata zdrowia wskutek nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego. Ponadtko leczenie szpitalne dłuższe niż 4 dni spowodowane Nieszczęśliwym Wypadkiem i zgon partnera na skutek nieszczęśliwego wypadku. Dodatkową opcją jest wypłata świadczenia gdy Ubezpieczony dożyje 100 lat. „Multi Ochrona Solo pro” zapewnia wsparcie finansowe w analogicznych sytuacjach jak w polisie Multi Ochrona i dodatkowo w sytuacji zakażenia Ubezpieczonego wirusem HIV. Dzięki „Twoja ochrona pro” zostają wypłacone świadczenia pieniężne w sytuacjach: zgonu Ubezpieczonego, zgonu osoby ubezpieczonej wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, zgonu Ubezpieczonego wskutek szczególnego wypadku komunikacyjnego oraz trwałej i całkowitej niezdolności do pracy wskutek nieszczęśliwego wypadku. W zależności od wysokości składki, polisa występuje w dwóch pakietach.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 14:29
na zycie niezle ubezpieczenia tez ma Warta. Mają OC w zyciu prywatnym. Gwarantuje pełną ochronę klientom, w sytuacjach gdy w związku z czynnościami w życiu prywatnym lub posiadaniem mienia, są oni zobowiązani do naprawienia szkody.
Cytuj
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

4.2.2015 9:25
Ubezpieczenie na życie kupuje się młodym wiekiem i dobrym zdrowiem - tak mówiono na początku lat 90 w czasie szkoleń w CU - to jest wynik statystyk ubezpieczeniowych.
Wysokość sum ubezpieczenia powinna odpowiadać co najmniej różnicy naszych zobowiązań i dochodów.
Zakres ubezpieczenia naszym potrzebom i możliwościom opłaty składki.
Zakład Ubezpieczeń - tych z dobrą renomą jest bardzo wiele - radzę wybrać dobrego agenta lub brokera z doświadczeniem.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 10:17
Ja nie kupuję ubezpieczenia na życie, bo doszedłem do wniosku, że płacić tyle pieniędzy nie ma po co. W końcu gdybym w którymś momencie nie mógł opłacić składki i musiałbym przerwać ubezpieczenie, to wszystko bym stracił. Chyba lepszym wyjściem, mając w perspektywie te kilkadziesiąt lat jeszcze przed sobą, byłoby odkładanie niewielkich kwot na konto oszczędnościowe. Po latach, w razie czego byłoby zabezpieczenie. Ale to chyba rozwiązanie dla optymistów.
Cytuj
Odpowiedź