• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Nietypowe ubezpieczenia

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:41
Czytałam ostatnio bardzo ciekawy artykuł na temat nietypowych ubezpieczeń. Znane osoby ubezpieczają np pupe lub noge albo rękę. Nie uważacie że to przesada?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:22
hahaha ubezpieczenie pupy, no tego to jeszcze nie było. Chyba jakbym tą pupą zarabiała na życie to mogłabym ją ubezpieczyć ale co takiego może nam sie w nią stać?
Cytuj
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:26
Ja bym sobie chętnie paznokcie ubezpieczyła, bo jak mi się któryś łamie to mnie szlag trafia, przynajmniej takie ubezpieczenie by mnie pocieszyło ;D A tak na poważnie to trochę głupota, chyba że ktoś ma w pośladkach implanty i ubezpieczenie pokryje ewentualne koszty operacji.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 21:10
O takie ubezpieczenie paznokci to nie byłby głupi pomysł. jak ja pomysle ile razy mi sie łamią podczas pisania artykułów, to tez mnie cos trafia.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 9:45
Koniczynka23 napisał
O takie ubezpieczenie paznokci to nie byłby głupi pomysł. jak ja pomysle ile razy mi sie łamią podczas pisania artykułów, to tez mnie cos trafia.


No sporo celebrytów ubezpiecza właśnie swoje tyły, piersi czy inne części ciała, a nawet włosy. Zwykłego KOwalskiego niestety na to nie stać więc pozostaje mu uważać.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 12:01
no ale wiecie oni na tych tyłkach zarabiają np w reklamach jakis ciuchów perfum itd no i np J lo ma pupe ubezpieczoną na kilka milionów bo własnie z niej jest znana :D co tam głos tyłek sie liczy ! takie czasy niestety hehe
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 14:34
Wanana napisał
no ale wiecie oni na tych tyłkach zarabiają np w reklamach jakis ciuchów perfum itd no i np J lo ma pupe ubezpieczoną na kilka milionów bo własnie z niej jest znana :D co tam głos tyłek sie liczy ! takie czasy niestety hehe
Sportowcy tez ubezpieczaja swoje czescie ciała. Ciekawe na ile ma ubezpieczone nogi taki Ronaldo...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 14:41
O jest na przykład oc dla myśliwych. Przebijcie to :D
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 15:20
Mnie stale zastanawiają ubezpieczenia zwierząt domowych.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.12.2014 15:42
DLa mnie smieszne sa ubezpieczenia bagazu, nie chronia przed niczym. Ani sprzetu, ani innych cennych rzeczy w środku.
Cytuj
Odpowiedź