• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najlepsze ubezpieczenie na zycie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:13
Gdzie na chwile obecną najbardziej opłaca sie ubezpieczyć na życie? Jestem obecnie w PZU ale chciałbym zamienić tą firmę na inną.
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:50
A nie brałes pod uwagę tego by sprawdzić to w jakiejś porównywarce?Bo moim zdaniem tak jest najpewniej. PZU chyba lata swojej świetności już przeszło wiec nie dziwie się ze rezygnujesz
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 19:00
Porównywarka to bedzie dobry pomysł. Chociaż nie powiedziałabym , że PZU jest przereklamowane bo mają teraz bardzo fajne oferty, czemu chcesz z nich zrezygnować?
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:08
Chyba nie praktykuje się czegoś takiego jak porównywarka ubezpieczeń na życie jak dla mnie godne polecenia jest ubezpieczenie w ING, w sumie to jedyne ubezpieczenie jakie biorę pod uwagę, chociaż teraz Aviva podobno zyskuje popularność.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:45
RockLady napisał
A nie brałes pod uwagę tego by sprawdzić to w jakiejś porównywarce?Bo moim zdaniem tak jest najpewniej. PZU chyba lata swojej świetności już przeszło wiec nie dziwie się ze rezygnujesz


No też myślę, że najpierw warto pooglądać co w porównywarkach ciekawego jest bo ofert jest tyle, że nie ma opcji żebyś wszystkie gdzieś zobaczył. A czemu już nie chcesz być w PZU?
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:49
Porównywarka to bardzo dobry pomysł, w końcu bedziesz miec czarno na białym pokazanie , gdzie w danym monemcie jest najkorzystniejsza oferta. Łatwiej bedzie Ci sie zdecydowac.
Cytuj
Krzysztof Stark

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2014 9:22
Mam polisę wykupioną od Otwartej Grupy na Życie – www.otwartagrupanazycie.pl. Mogę to polecić. Kontakt z firmą bardzo sprawny i sympatyczny. Oferują niskie składki, ale przy równoczesnym szerokim zakresie ubezpieczenia (składki od 39,5 zł). Mogę liczyć na wypłatę środków w przypadku mojego zgonu, lub zgonu członków rodziny.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.12.2014 15:59
Krzysztof Stark napisał
Mam polisę wykupioną od Otwartej Grupy na Życie – www.otwartagrupanazycie.pl. Mogę to polecić. Kontakt z firmą bardzo sprawny i sympatyczny. Oferują niskie składki, ale przy równoczesnym szerokim zakresie ubezpieczenia (składki od 39,5 zł). Mogę liczyć na wypłatę środków w przypadku mojego zgonu, lub zgonu członków rodziny.
A co wchodzi w zakres?
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2015 11:35
No ja właśnie nie mam obecnie ubezpieczenia na życie a to błąd, muszę sobie w najbliższym czasie założyć ponieważ jestem głównym żywicielem rodziny i gdyby mnie szlak trafił ( oczywiście tfu , tfu... ) to byłoby bardzo kiepsko. Problem w tym,że mam problem z zastawką serca i przez to boję się,że nie zechcą mnie ubezpieczyć.
Czy w przypadku ubezpieczenia na życie trzeba zeznawać o swoich chorobach?
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 6:42
Tomorek napisał
No ja właśnie nie mam obecnie ubezpieczenia na życie a to błąd, muszę sobie w najbliższym czasie założyć ponieważ jestem głównym żywicielem rodziny i gdyby mnie szlak trafił ( oczywiście tfu , tfu... ) to byłoby bardzo kiepsko. Problem w tym,że mam problem z zastawką serca i przez to boję się,że nie zechcą mnie ubezpieczyć.
Czy w przypadku ubezpieczenia na życie trzeba zeznawać o swoich chorobach?

Tak. Zwykle trzeba będzie napisać w ankiecie,że chorujesz na choroby przewlekłe. Niemniej nie martw się o to,że Cię odprawią z kwitkiem !
Powinni Cię ubezpieczyć, musisz liczyć się z tym, że po prostu kwota za ubezpieczenie będzie po prostu wyższa.
Cytuj
Odpowiedź