• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie o TUW TUZ ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:12
Moja znajoma kupiła jakiś czas temu samochód, który jest ubezpieczony w TUW TUZ , opłaca się u nich kontynuować ubezpieczenie ? Czy szukac innej firmy?
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:52
A co to w ogole jest za firma? Ja chyba jestem mało w tym obeznana bo nie mam zielonego pojęcia co to za firma. Albo jest mało znana. Zdecydowanie wole ufać firmą bardziej znanym
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 19:03
też pierwsze słyszę o tej firmie. Może lepiej jak znajoma poszuka ubezpieczenia w bardziej znanej firmie.
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 12:06
TUZ TUW jest już dość długo na rynku, i chociaż nie reklamują się to to że o nich nie słychać można widzieć jako plus, nie było żadnej afery z ich udziałem ;) wszystko zależy czy składka na OC jest oplacalna, bo jeśli jest przesadzona, może faktycznie lepiej skorzysta c z usług bardziej znanych i tańszych towarzystw.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:48
RockLady napisał
A co to w ogole jest za firma? Ja chyba jestem mało w tym obeznana bo nie mam zielonego pojęcia co to za firma. Albo jest mało znana. Zdecydowanie wole ufać firmą bardziej znanym


Ale po co takie starodawne podejście. teraz czasami te firmy mniej znane mają lepsze oferty niż te znane. Ja firmy też nie znam ale nie wykluczałabym jej tylko dlatego, że jej nie znam
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:51
Stanio0o napisał
TUZ TUW jest już dość długo na rynku, i chociaż nie reklamują się to to że o nich nie słychać można widzieć jako plus, nie było żadnej afery z ich udziałem ;) wszystko zależy czy składka na OC jest oplacalna, bo jeśli jest przesadzona, może faktycznie lepiej skorzysta c z usług bardziej znanych i tańszych towarzystw.


Masz racje, czasami brak rozgłosu to bardzo dobry znak. Chociaż jak tak firma sie nie wychyla i nie zabiega o klienta to można odnieść wrażenie że też odpowiednio o niego nie dba.
Cytuj
Odpowiedź