• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Macif Acti GWARANT opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
gozdzikowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:48
Znalazłam w sieci ubezpieczenie Acti GWARANT, potrzebuję opinii na temat towarzystwa Macif Życie, które je oferuje
Cytuj
malinkowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 14:25
Pierwszy raz słyszę tą nazwę, jednak szukałabym czegoś bardziej znanych firm jeśli chodzi o ubezpieczenia, bałabym się że dana firma której nie znam nie wypłaci mi odszkodowania gdy będzie ono potrzebne. Chociaż niby każda firma była kiedyś nieznana, ale te rzetelne przynajmniej starają się jakoś zareklamować, dotrzeć do potencjalnych klientów.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:36
A gdzie Ty to znalazłaś? Ja pierwszy raz słyszę o takiej firmie. nie lepiej jak postawisz na te bardziej znane niż ryzykować i ubezpieczać sie w firmie o której mało kto wie
Cytuj
Karolyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 16:44
Ja słyszałam o tym towarzystwie same złe opinie, w życiu bym nie skorzystała z ich oferty, podobno bardzo wiele ludzi straciło pieniądze, no i składki są dość wysokie.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:06
Nie słyszałam jeszcze o tej firmie nic, ale z tego co widze to zdana sa tutaj podzielone. Ja chyba wolałabym zostać przy firmach , które sa znane i mają pozytywne opinie.
Cytuj
Odpowiedź