• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie od kosztow sądowych.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gwinterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:56
Chciałam dowiedziec sie czy istnieje ubezpieczenie od kosztów sądowych w momencie gdy sie przegra sprawę? Gdybym miała przegrać to czy nie musiałabym płacić tych wszystkich dodatkowych opłat
Cytuj
Piratek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:26
A to jest coś takiego? Wydaje mi sie ze chyba nie ma możliwości ubezpieczenia sie od tego jak przegrasz to płącisz i już. Po za tym po co iść do sądu skoro wiesz że przegrasz i bedziesz musiała płacić.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 19:03
A mnie sie obiło o uszy że jest coś takiego. Przecież nie zawsze idziemy do sądu z naszej woli. Wiec nie wiem czemu takie podejście ma kolega wyżej
Cytuj
tomcio329

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 19:22
A ja nie bardzo rozumiem, chcesz się teraz ubezpieczyć bo będziesz mieć sprawę czy masz zamiar się ubezpieszyć na wszelki wypadek jakbyś kiedyś miała się z kimś sądzić? Jest coś takiego jak ubezpieczenie ochrony prawnej, obejmuje ono te koszty sądowe.
Cytuj
papriczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 9:44
No dokładnie, nawet przy rozwodzie później któraś ze stron ponosi koszty a nie zawsze wiadomo czyją winę orzeknie sąd, więc ubezpieczenie może byc przydatne chociaż przypuszczam, że mało osób ubezpiecza się od takich sytuacji, mało ludzi przewiduje, że będzie miało z sądami do czynienia.
Cytuj
Klarkson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:23
Nie wpadłbym na to ze jest takie ubezpieczenie. Chyba bardzo mało osób o nim wie i przez to płaci takie koszta sądowe. A orituje się ktoś ile takie ubezpieczenie kosztuje?
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:44
Nie miałam pojęcia że jest takie ubezpieczenie ale dla mnie to mały sens decydować sie na coś takiego. Chyba lepiej juz zapłacić te opłaty sądowe
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:29
Też mi się tak wydaje ja rozumiem, że ktoś dmucha na zimne, ale kto przewiduje, ze bedzie miał strawę w sądzie? No chyba że można się ubezpieczyć już w w trakcie trwania sprawy? Zastanawiam się w sumie czy koszty ubezpieczenia nie przewyższyłyby kosztów sądowych.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:44
biedronkaK napisał
A mnie sie obiło o uszy że jest coś takiego. Przecież nie zawsze idziemy do sądu z naszej woli. Wiec nie wiem czemu takie podejście ma kolega wyżej


No to prawda, czasami właśnie tak to wygląda że ktoś nas pozwie a my wcale nie chcemy się sądzić lub to nie nasza wina jeżeli sąd orzeknie inaczej jesteśmy obciążeni a to nic fajnego, też jestem ciekawa czy jest takie ubezpieczenie.
Cytuj
Odpowiedź