• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie indywidualne od różnych zdarzeń losowych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 18:29
Chcę sie ubezpieczyć indywidualnie od takich zdarzeń jak choroba, wypadek, śmierć członka rodziny, urodzenie dziecka itp. Dotąd byłem ubezpieczony w pracy w ramach ubezpieczenia grupowego w PZU (P Plus i Pełnia Życia), ale nowy pracodawca nie oferuje takich ubezpieczeń, natomiast samodzielnie nie mogę tego kontynuować w PZU.Czy ktoś mógłby mi poradzić, do jakiego innego ubezpieczyciela się udać i o jakie polisy pytać? Nie chcę płacic więcej niż 30-50 zł.miesięcznie.
Cytuj
Angel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 19:10
A nie możesz też iść do PZU i nie możesz tam po prostu wykupić sobie takiego ubezpieczenie. Przecież chyba dla indywidualnych klientów też mają takie oferty. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Najlepiej to idz do nich i zapytaj.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 20:22
Albo idź popytaj w PZU czy możesz indywidualnie wykupić takie ubezpieczenie albo ja słyszałam ze za 50 zl miesięcznie kupisz ubezpieczenie bodajże nazywa sie zbiorowe ubezpieczenie na życie w UNIQA S.A. Takie ubezpieczenie jest podobne do tego w PZU, ale każdy może je wykupić indywidualnie.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 20:42
A nie szukałeś jakiegoś lokalnego ubezpieczyciela? Tacy przedstawiciele zazwyczaj dopasowują ofertę pod konkretnego klienta. Może taka osoba mogłaby załatwić Ci ubezpieczenie, które idealnie by sie wpasowało w Twoje potrzeby. Ale dziwne jest to że Twój obecny pracodawca nie oferuje Ci takiego ubezpieczenia.
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:06
Na twoim miejscu poszłabym do PZU , powiedziała jaka jest sytuacja i że chcesz sie dalej w taki sposób ubezpieczać. Mój znajomy tez miał takie ubezpieczenie od pracodawcy i gdy odchodził z pracy to PZU samo zapytało go czy chce opłacać dalej to ubezpieczenie , nie było z tym żadnego problemu wiec nie wiem czemu Ty nie możesz
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:36
Z tego co wiem w ING można się ubezpieczyć. Mają tam kilka ciekawych ofert. Nie wiem jednak czy da się płacić mniej niż 50 złotych składki za takie ubezpieczenie. Wydaje mi się, że trzeba się liczyć z kwotą co najmniej 100 zł. Chyba, że się mylę... Na Twoim miejscu poszłabym do PZU i zapytała czy na pewno nie możesz już korzystać z ich ubezpieczenia.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 20:05
Firm ubezpieczeniowych jest całe mnóstwo. Przejrzyj sobie oferty kilku z nich i porównaj. Może znajdziesz coś ciekawszego niż to co miałeś w PZU. Ja razem z rodziną jestem ubezpieczony w AXA i nie narzekam. Składki nie są tragicznie wysokie jak za cztery osoby.
Cytuj
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 1:09
Bardzo mnie dziwi że nie mogłeś dalej pociągnąć tego ubezpieczenia w PZU .A w ogóle to kto Ci powiedział że nie możesz mieć dalej tam tego ubezpieczenia? Twój były pracodawca czy byleś sie dowiadywać w PZU? Bo mnie sie wydaje że firma ubezpieczeniowa bez problemu pozwoliłaby CI to dalej opłacać.
Cytuj
charlotte

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 8:38
Dokładnie Dowiedz się czy na pewno nie możesz w dalszym ciągu opłacać tego ubezpieczenia. Jeśli w rzeczywistości tak jest jak mówisz poszukaj innej firmy ubezpieczeniowej albo zapytaj w PZU co oferują ci w zamian. Ofert jest całkiem sporo. Ja mam ubezpieczenie w ING i jest ok.
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:31
Sama własnie zastanawiałam się nad takim ubezpieczeniem .W PZU nie możliwości ubezpieczenia od zdarzeń takich jak śmierć członka rodziny .Jedynie co zaproponowali mi to że mogę sama siebie ubezpieczyć .Szkoda że takie ubezpieczenia proponują tylko w zakładach pracy , na pewno wiele osób chętnie by skorzystało .
Cytuj
Odpowiedź