• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie NNW-jak wybrac?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 9:08
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to ubezpieczenie dobrowolne, jednak wieluz nas chce w ten sposób ubezpieczyć zdrowie i życie swoje i swoich najbliższych. Na co przede wszystkim zwracają Państwo uwagę wybierając ubezpieczenie NNW?
W naszym artykule podpowiadamy czym kierować się przy wyborze i na co szczególnie zwrócić uwagę.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:44
Niestety zazwyczaj sporo osób rezygnuje z tego ubezpieczenia chyba ze względów finasowych bo jest to w końcu ubezpieczenie dodatkowe. A szkoda bo nigdy nie wiadomo co nas spotka.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:56
Sama wiem po sobie że nie zawsze decydowałam sie an to ubezpieczenie właśnie ze wzgledu na koszty. Niby jest ono wazne ale jak mamy kryzysową sytuacje to wolimy wybrać coś innego zamiast ubezpieczenia.
Cytuj
Natalia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 15:28
Ja posiadam ubezpieczenie oferowane do konta w ING, teraz podobno jest promocja, zakladając oszczędnościowe przez 4 miesiące ma się oprocentowanie 3% i po jakimś czasie można się ubezpieczyć już od 3 zł miesięcznie.
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:48
A ja uważam, ze takie ubezpieczenie jest niezbędne. Nigdy nie wiadomo co takiego możne nas spotkać a jak zapłacimy raz na jakiś czas takie ubezpieczenie to moze nam się tylko przydac a nie zaszkodzić.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:06
U mnie niestety to bywa różnie z tym NNW. Tak samo jak z dodatkowym ubezpieczeniem do samochodu. Czasami jak cos jest dodatkowe to po prostu z tego rezygnujemy by nie płacic dodatkowych pieniedzy
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 0:32
NNW z tego co pamietam kierowcy u mojego ubezpieczyciela jest obowiązkowe ale można dopłacić 50 zł na NNW pasażera. A co do samego ubezpieczenia, zawsze kieruje się naniższą skladką, tym baredziej, że najniższa zawsze wychodzi u znanego zaufanego ubezpieczyciela
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:36
Natalia napisał
Ja posiadam ubezpieczenie oferowane do konta w ING, teraz podobno jest promocja, zakladając oszczędnościowe przez 4 miesiące ma się oprocentowanie 3% i po jakimś czasie można się ubezpieczyć już od 3 zł miesięcznie.
Ale to jest oferta takiego zwyczajnego ubezpieczenia? Naprawdę od 3 zł miesięcznie? To w ogóle możliwe?
Cytuj
Odpowiedź