• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pomyłka w ubezpieczeniu OC samochodu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 21:49
Czy jest jakaś kara za pomyłkę w wysokości zniżki? Mój samochód jest zarejestrowany na mnie i na moją mamę, ponieważ wniosek wypełniałem przez internet, a nie mogłem doliczyć się ile lat już ma prawo jazdy zawyżyłem o rok przypadkowo i dostaliśmy najwyższą zniżkę. Ostatnio zaczęliśmy się zastanawiać nad zmianą ubezpieczyciela i mama dopatrzyła się błędu w umowie. Jest ona do marca, a mamie od stycznia faktycznie będzie należeć się maksymalna zniżka, czy mogą nas czekać jakieś konsekwencje z tego tytułu, czy jeśli nic się nie wydarzy do marca ubezpieczyciel tego nie zauważy?
Cytuj
tysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 1:14
Jeśli byłaby konieczność wypłaty odszkodowania teraz, ubezpieczyciel obniżyl by je o różnicę długu jaki powstał przez niższe skladki, jednak wydaje mi się, że w następnym okresie ubezpieczeniowym ten bląd uż nie będzie istotny.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:15
A moze sam się do Ciebie zgłosi i poinformuje ze zaszła pomyłka i tą dodatkową kwote bedziesz musiał dopłacić
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 21:10
Oni zazwyczaj zwracają uwagę jak zajdzie potrzeba wypłaty, chociaż nigdy nie wiadomo czy nie będą sprawdzać jak umowa będzie się kończyć, wtedy mogą żądać pokrycia różnicy, ale nie wiadomo, może się nie dopatrzą
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 19:29
Czytałam o podobnej sytuacji i właśnie przy wypłacie odszkodowania chłopak dostał o tyle mniej ubezpieczenia ile był winien za niższą składkę. Więc ja bym chyba przeczekała ten czas po prostu.
Cytuj
RA-V

Niezarejestrowani

27.10.2018 18:22
No właśnie ja mam podobny problem. Po wypełnieniu polisy OC przez internet, opłaceniu i ściągnięciu sobie umowy, zauważyłem że źle wypełniłem odkąd posiadam samochód, zamiast 2018, zaznaczyłem 2008 pomimo że samo prawo jazdy posiadam od 2018. Po wyliczeniu ponownie z prawidłowymi danymi okazało się że powinienem mieć o ok. 200 zł. droższą polisę. Nie wiem co robić.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.11.2018 21:16
napisz do TU, w którym masz polisę i opisz sytuację, która miała miejsce, oni zdecydują co dalej
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź