• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpiecznie turystyczne-jak dobrac?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 15:15
Sezon wyjazdów na urlopy zimowe coraz bliżej. Warto wybierając się w podróż pamiętać o wykupieniu odpowiedniego ubezpieczenia. Na co Państwo wybierając takie ubezpieczenie zwracają uwagę? Zapraszam do zapoznania się z naszymi wskazówkami.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

25.10.2014 15:52
Jasne, ze na cenę. Oczywiscie i na zakres. Wazne tez to zeby mozna bylo korzystac z ubezpieczenia od razu, a nie wykupujesz a potem dostępne jest za miesiąc, bo i tak sie zdarza. Ale teraz, biura podrozy same zalatwiaja nam ubezpieczenia, wiec w zasadzie wiekszosc ludzi ma ten problem z glowy.
Cytuj
Sonja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 0:36
Głównie na zakres, ceny przynajmniej jak ostatnio szukałam były mniej więcej podobne. Zakres też ale bywały oferty, które różniły się niewiele ale różnica była istotna. Ogólnie wszystko zależy od tego gdzie się jedzie.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 21:21
Ja zazwyczaj ubezpieczam się u mojego ubezpieczyciela, nie szukam po innych firmach, ewentualnie z polecenia, ale bardzo rzadko. Jestem chyba stała w uczuciach, jeśli firma nie nie zawiodła to nie szukam nowej.
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 19:11
Nie korzystałam z ubezpieczenia turystycznego jak dotąd, w sumie za granice nie wyjeżdżam, a chyba glównie dla takich wyjazdów te ubezpieczenia się przydają, tak mi sie wydaje, zazwyczaj historie z brakiem ubezpieczenia o których się słyszy tyczą się podróży właśnie za granicę
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:09
Nie miałam okazji jeszcze korzystać z ubezpieczenia turystycznego, ale nie wydaje mi się by było ono jakies bardzo konieczne. No chyba żebym wyjeżdżała do tropikalnych krajów. Wtedy bardziej bym sie nad tym zastanowiła.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 11:02
A mnie bardzo dziwi to,że nie korzystacie z ubezpieczeń turystycznych....
Rozumiem,że w Europie obowiązuje nas ubezpieczenie ale jeśli lecimy do Tunezji, Egiptu czy Turcji? Nie są to kraje tropikalne, nie jest to Unia. Czy wiecie ile wtedy może kosztować Was pobyt w szpitalu? Naprawdę poważne pieniądze....
Swoją drogą to czy ktoś może polecić najlepszego ubezpieczyciela dla dalekich podróży? Takich na miesiac albo dwa do Azji ?
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2015 6:48
patkanka napisał
A mnie bardzo dziwi to,że nie korzystacie z ubezpieczeń turystycznych....
Rozumiem,że w Europie obowiązuje nas ubezpieczenie ale jeśli lecimy do Tunezji, Egiptu czy Turcji? Nie są to kraje tropikalne, nie jest to Unia. Czy wiecie ile wtedy może kosztować Was pobyt w szpitalu? Naprawdę poważne pieniądze....
Swoją drogą to czy ktoś może polecić najlepszego ubezpieczyciela dla dalekich podróży? Takich na miesiac albo dwa do Azji ?

Z tego co się orientuję to Compensa oferuje tego typu ubezpieczenia. Licz się jednak z większym kosztem ( podejrzewam,że na miesiąc czy dwa będzie to kwota rzędu 100-200 zł za osobę...).
Z drugiej jednak strony jeśli lecisz do takich krajów to jest to niezbędne. Jest to długi okres czasu.
Cytuj
Odpowiedź