• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Prudential

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:25
Czy ktoś z Was zna tą firmę ubezpieczeniową?
Warto się tam ubezpieczać? Moja koleżanka mi o niej opowiadała i tak się zastanawiam czy też się tam nie ubezpieczyć?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 16:27
Niby stara z tradycją. Jeśli maja jakaś dobra ofertę to może i warto.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 9:49
ostantnio było o nich głośno, bo jest taka lista gdzie możesz sprawdzić czy twój przodek nie miał u nich polisy, i jesli sie okaże że tak to oni wypłacają je. Bardzo dużo osób dostało kase, a nawet nie mieli pojęcia że przed wojną ich przodkowie mieli takie coś wykupione :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 14:47
Ciekawe czy faktycznie dostali te pieniadze czy to tylko pic na wode. kazdy widzial te reklamy, ale nikt nie zna osob ktore dostaly od nich pieniądze. Ciekawe :D
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:20
no ja też nie znam osobiście kogoś kto dostał ale jestem spoza warszawki - pamietajcie ze w tamtych czasach glownie warszawiacy kupowali takie polisy, bo przeciez nikt z gdańska nie :) wiec moze warszawka niech sie wypowie :P
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 12:40
ja ostatnio sprawdzałam czy nie ma kogoś z mojej rodziny bo miałam babcie w warszawie, ale niestety nic sie nie znalazło a szkoda :( tj patrzyłam to 99% to osoby pochodzenia zydowskiego ;)
Cytuj
tysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 0:53
Jak dla mnie firma warta uwagi, niby teraz est jakaś elita przynajmniej w moim otoczeniu ubezpieczycieli którzy są najczęściej wybierani,a le warto też zwracać uwagę na inne firmy i nie chodzi mi o nowe, ale wlasnie te długoletnie.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:43
tysia napisał
Jak dla mnie firma warta uwagi, niby teraz est jakaś elita przynajmniej w moim otoczeniu ubezpieczycieli którzy są najczęściej wybierani,a le warto też zwracać uwagę na inne firmy i nie chodzi mi o nowe, ale wlasnie te długoletnie.


Dziękuję ja jej nie ufałam bo nikt z moich znajomych ani rodziny nie miał z nią styczności, a nie jestem na tyle odważna żeby sprawdzać ją na własną rękę, co to, to nie;)
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:58
Mnie sie jakoś obiła o uszy ta firma. Chyba mieli nie dawno jakąś reklame w telewizji chociaż mojego zaufania w ogole nie wzbudzają
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:38
na pewno jak ktos przed wojna miał tam konto to ma zaufanie do tej firmy, poza tym to jedna z wiekszych swiatowych firm ubezpieczeniowych, wiec na pewno lepsze to niz te niby firemki polskie.
Cytuj
Odpowiedź