• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ING Życie , strategia Lwa czy obejmuje moje ubezpieczenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogna56

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 9:08
jak wyjeżdżałam za granice to nie myślałam o żadnym dodatkowym ubezpieczeniu ,jeżeli jadę do pracy legalnie to mam tam zapewnione ubezpieczenie .Co innego jak jedziemy na czarno to trzeba o tym pomyśleć .Jedyne ubezpieczenie jakie wykupiłam na okres w którym przebywałam to ubezpieczenie samochodu bo obawiałam się awarii na autostradzie .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.6.2014 15:33
Ta polisa nie obejmuje tego typu zdarzeń. Chyba, że masz dodatkowo wykupiony pakiet od NW.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:50
Zadzwoń do ING i zapytaj co w takiej sytuacji zrobi. Wszystko zależy od tego co pisze w tej umowie, którą podpisałeś. Jeżeli masz egzemplarz,a powinieneś mieć to przeczytaj.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 13:07
Stiven4 napisał
Na twoim miejscu to już dawno na własną rękę ubezpieczył bym sie w kraju w którym obecnie pracujesz. To ze jesteś ubezpieczony w Polsce daje Ci chyba tylko prawo do tego żeby starać się o odszkodowanie jak coś stanie Ci sie an terenie naszego kraju.


Ja też bym tam zrobiła. Dużo ludzi się nie ubezpiecza bo myśli, że nic złego ich nie spotka. Tyle lat pracujesz za granicą ja bym się tam ubezpieczała a nie liczyłabym na pomoc polskiego ubezpieczyciela, bo oni mają nas głęboko w poważaniu. Dla nich liczy się, że płacisz.
Cytuj
Odpowiedź