• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A dobra firma?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 20:10
Ja mam ubezpieczenie w AXA i nie narzekam. Płacę regularnie składki a oni jak na razie nie kombinują. Mam jednak świadomość, że na rynku roi się od oszustów i wydaje mi się, że autor wątku właśnie na takich trafił. Rozwiąż jak najszybciej z nimi tą umowę i poszukaj innego ubezpieczyciela.
Cytuj
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 22:34
Nawet nie słyszałem o takiej firmie ubezpieczeniowej ,nie wiem czy oni są pewni .Jak czytałeś złe opinie o tej firmie to radzę zrezygnuj jak najszybciej ,AXA proponuje ciekawe ubezpieczenia i radze tam skorzystać lub poszukaj na internecie może trafisz na lepszą ofertę .
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 14:01
Przecież Gothaer to stara firma, wcześniej się nazywała PTU. W zeszłym roku zmienili nazwę i tyle. Nowej nazwy ludzie nie pamiętają.
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:41
A co konkretnie CI się w nich nie podoba? Opinie w internecie mogą być przesadzone, najlepiej popytaj wśród znajomych być może ktoś już się u nich ubezpieczał. Poczytaj swoją umowę, którą z nimi podpisałeś, wtedy będziesz wiedział jak możesz zrezygnować.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:30
bronek34 napisał
Nawet nie słyszałem o takiej firmie ubezpieczeniowej ,nie wiem czy oni są pewni .Jak czytałeś złe opinie o tej firmie to radzę zrezygnuj jak najszybciej ,AXA proponuje ciekawe ubezpieczenia i radze tam skorzystać lub poszukaj na internecie może trafisz na lepszą ofertę .


Ale dlaczego ma rezygnować? bo przeczytał kilka złych opinii w internecie. Przecież to niepoważne. W internecie każdy może napisać co chce, a jak się to ma do prawdy nigdy nie wiadomo. Najlepiej niech sam sprawdzi jak będzie i dopiero wtedy zdecyduje.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:15
gruby_franek napisał
Przecież Gothaer to stara firma, wcześniej się nazywała PTU. W zeszłym roku zmienili nazwę i tyle. Nowej nazwy ludzie nie pamiętają.


Ja znam ich tylko z tej nowej nazwy i byłem przekonany że to nowa firma.

Co do autora wątku nie ma się co przejmować opiniami. Gdyby każdy w nie wierzył to nikt nigdzie by się nie ubezpieczał bo każdy ubezpieczyciel ma swoje za uszami. Poczekaj i sam zobacz jak się czujesz w tym ubezpieczeniu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.7.2017 21:37
Ta firma jest straszna! piszesz im jedno, a oni wciaz swoje, nawet jak jest to nielogiczne! nie polecam!
Cytuj
Odpowiedź