• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Płacenie ubezpieczenia

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:35
I dlatego większość osób płaci od razu ,dzięki temu ma niższą kwotę do zapłaty .Ale przecież jak ja dostaje takie ubezpieczenie to mam na zapacanie około miesiąca ,to przecież można tak zorganizować pieniążki aby od razu zapłacić całość i mieć z głowy .
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 7:09
Ja płacę w ratach. Nie stać mnie by od razu wyłożyć tyle pieniędzy na ubezpieczenie. Wolę spłacić to w dwóch ratach na spokojnie, wtedy wiem, że jestem w stanie odłożyć te pieniądze. Gdybym miała ubezpieczenie takie jak mój tata gdzie liczą mi się jakieś zniżki to bym się nie zastanawiała i płaciła calość. Ale ja mam trzy razy tyle do zapłacenia co on.
Cytuj
kamaq1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 12:14
To może warto poszukać tańszego ubezpieczyciela jeżeli tak dużo płacisz .Ja zawsze ubezpieczenie płacę na rok z góry po prostu to mi się bardziej opłaca ,płacąc na raty wyniosło by mnie drożej .Chyba też tak powinnaś mieć zobacz być może płatność z góry w Twoim przypadku też jest bardziej opłacalna .
Cytuj
Virlomi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.6.2014 20:41
Czy ktoś z was ubezpieczał się kiedyś w: http://ubea.pl/ ? Teściowa mi poleciła, ale i tak szukam więcej opini.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 12:24
nie słyszałem nigdy o tej uberli ubea? czy jak sie to pisze - moze nie idz w takie produkty o ktorych nawet nikt nie słyszał.ludzie tyle jest dobrych ubezpieczycieli np pzu axa czy te inne znane a ludzi i tak dla kilku złotych beda robic głupoty .. nigdy tego nie zrozumie..
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 13:08
a ja jestem zdania ze po co sie spinac? plac tak jak masz raty ubezpieczenia rozlozone i sie nie przejmuj- bedziesz sie spinac raz do roku zeby meic cala kase ? nie wiem dla mnie to bez sensu troche.
Cytuj
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 13:25
a słyszeliście że jest jakieś ubezpieczenie obowiązkowe OC i nie obowiązkowe OC .Na czym to polega o co tu chodzi? Podobno w Ubea coś takiego posiadają od czego to zależy jakie są wysokie składki .Czy ktoś się tam ubezpiecza i wie coś więcej na ten temat ?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 15:36
bronek34 napisał
a słyszeliście że jest jakieś ubezpieczenie obowiązkowe OC i nie obowiązkowe OC .Na czym to polega o co tu chodzi? Podobno w Ubea coś takiego posiadają od czego to zależy jakie są wysokie składki .Czy ktoś się tam ubezpiecza i wie coś więcej na ten temat ?
Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej można podzielić na obowiązkowe i dobrowolne. Jednym z przykładów takiego ubezpieczenia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu ( potocznie zwane OC komunikacyjne ). Każdy kto posiada samochód ma obowiązek wykupić takie ubezpieczenie.Są również zawody, które muszą OC wykupić. Jednak są też takie w przypadku, których OC jest dobrowolne. Mogą to być między innymi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej osób fizycznych wykonujących zawód w służbie zdrowia czy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nauczycieli, wychowawców i innych pracowników pedagogicznych.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 16:42
Myślę, że płatność w ratach będzie lepsza niż od razu wpłacenie całości z góry. Wszystko też zależy jaka to będzie kwota, bo jeżeli mała to może lepiej od razu całość wpłacić, jeżeli większa to wiadomo.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 9:48
ja bym była za zapłaceniem całości nie jest to jakos duzo bo pewnie wyjdzie ci cos kolo 1500 zł odkladaj systematycznie i oplacaj od razu z gory tak mi sie wydaje :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Odpowiedź