• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Płacenie ubezpieczenia

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:55
Zapłać wszystko, będziesz mieć spokój. Zwłaszcza, że ja sam piszesz możesz mieć problem ze zapłaceniem później. Ja zawsze tak robię bo nie lubię się stresować, że mam coś do zapłacenia. Znam jednak osoby, które płacą w ratach i nie narzekają. To chyba zależy od tego jaką kto ma sytuację finansową.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 22:51
A no własnie jednemu pasuje jak zapłaci całość z góry i później an rok czasu ma spokój a inny woli na ratach.Ja osobiście wole to pierwsze rozwiązanie bo tak czy inaczej muszę w jakiś sposób całość zapłacić a jak zrobie to od razu to nie muszę później martwić sie czy znajdę an to pieniądze czy nie.
Cytuj
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 10:48
Ale od czego uchroni nie płacenie całości prędzej czy później i tak musimy wszystko wyregulować .Jak masz pieniądze to nie oglądaj się zapłać i nie musisz zawracać sobie głowy ubezpieczeniem .A wiec jak płacisz jednorazowo zawsze jest jakaś ulga ,a przecież wszyscy chcemy płacić mniej .
Cytuj
Tamata8

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 13:59
Jak mamy płynność finansową i wiemy Że nic nas nie zaskoczy to po co wszystko płacić z góry .Chyba że płatność z góry niesie obniżenie kosztów składki to wtedy nam się opłaca .Ja mając korzyści płacę ubezpieczenie z góry na rok ,oszczędzam ok 100 złotych nie jest to duża suma ale zawsze coś.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:47
JA nie miałem pojęcie że jak płacimy jakieś składki na raty tak jak ubezpieczenia to musi dopłacić do tego jeszcze jakieś dodatkowe koszta. Sądziłem ze po prostu dzielą na pół to co mamy do zapacania na cały rok i tyle.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:25
Dlatego ja tam, wole wszystko zapłacić od razu. Później mam to z głowy. Wiem ze jednorazowo to są czasem spore sume ale nie dowiadujemy sie o tym z dnia na dzien tylko dużo wcześniej wiemy w jakim miesiącu będziemy musieli znów zapłacić ubezpieczenie.
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:47
Ale jak ktoś nie ma możliwości zapłacenia za wszystko z góry to lepszym rozwiązaniem jest rozłożeniem tego na małe raty.Tylko nie miałem pojęcia ze przez to ze ktoś rozłoży nam spłatę na kilka mniejszych rat to my musimy płacić większe pieniądze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.6.2014 12:01
Orzeszek napisał
Ale jak ktoś nie ma możliwości zapłacenia za wszystko z góry to lepszym rozwiązaniem jest rozłożeniem tego na małe raty.Tylko nie miałem pojęcia ze przez to ze ktoś rozłoży nam spłatę na kilka mniejszych rat to my musimy płacić większe pieniądze.
Pewnie, ze trzeba zawsze rozkładając cos na raty trzeba sie liczyc z odsetkami. Dlatego jeśli mamy kase to warto zaplacic z gory i nie bawic sie w raty.
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 16:57
Ale za co te odsetki? Za to że ktoś poprosi Cię o to żebyś spłatę długo rozłożył mu na dwie cześć a nie na jedna? Przecież to chore. Według mnie kwota powinna być taka sama jakby się spłacało całość z góry a nie rozkładało na raty
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:24
Wiesz, oni w ten sposób zachęcają ludzi do tego aby spłacali wszystko od razu. Bo po co mają Ci to dzielić na raty i masz płacić więcej jak możesz zapłacić raz z góry i to mniejsza kwotę. Nie bój się oni sobie to wszystko zawsze dobrze poukładają.
Cytuj
Odpowiedź