• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Proama

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:10
Czy warto ubezpieczać dom w Proama? Miał już ktoś z nimi styczność? Na co najlepiej ubezpieczyć dom?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 15:12
Znajomy miał u nich oc, bardzo narzekał, wyceniają kosztorys na zamiennikach najtańszych, zwrot obnizony do minimum. Niezbyt.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 15:14
kacper napisał
Znajomy miał u nich oc, bardzo narzekał, wyceniają kosztorys na zamiennikach najtańszych, zwrot obnizony do minimum. Niezbyt.


Nie wiem czy to nie jest nagminne we wszystkich tych firmach ubezpieczeniowych. Czy Ty możesz coś polecić? Bo już sama nie wiem gdzie szukać ubezpieczenia i jak je sprawdzić.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:14
czytałam ostatnio o proama - laska była poszkodowana w stłuczce i co PRO AMA zrobiło wycene po najniższych kosztach zamienników, porazka jak dla mnie.. dobra firma ubezpieczeniowa by tak nie zrobiła - kolega ostatnio miałryse na swoim nowym fordzie bo jakaś baba go przesuneła i dostał dobra kase na porzadne załatwienie szkody..
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:41
SzymonR napisał
czytałam ostatnio o proama - laska była poszkodowana w stłuczce i co PRO AMA zrobiło wycene po najniższych kosztach zamienników, porazka jak dla mnie.. dobra firma ubezpieczeniowa by tak nie zrobiła - kolega ostatnio miałryse na swoim nowym fordzie bo jakaś baba go przesuneła i dostał dobra kase na porzadne załatwienie szkody..


A w jakiej kolega ma firmie ubezpieczony samochód? Bo mój znajomy jeden też własnie miał szkodę i firma mu dobrze zapłaciła ale kurcze nie pamiętam w czym on miał ubezpieczony..
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 7:27
wg mnie pekao jest warte uwagi u nas wszyscy tam mają i nigdy nie mielismy problemów z jakimiś odszkodowaniami - nie są najtańsi ale wiadomo jak kogos stac to lepiej zapłacić więcej i mieć spokoj :)
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 15:00
animka napisał
wg mnie pekao jest warte uwagi u nas wszyscy tam mają i nigdy nie mielismy problemów z jakimiś odszkodowaniami - nie są najtańsi ale wiadomo jak kogos stac to lepiej zapłacić więcej i mieć spokoj :)
ubezpieczenia w pekao? cos takiego...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.9.2014 9:47
Laska się zapytała o ubezpieczenie DOMU a Wy tu jej o samochodowych gadacie. To tak jakby powiedzieć, że nie zjem w danej restauracji schabowego bo flaki mieli niesmaczne... Ja ubezpieczyłem dom w Proama, bo to była najtańsza oferta którą mi doradca przedstawił, na razie nie mam powodów do narzekań ale też i nie miałem jeszcze żadnego zdarzenia ubezpieczeniowego.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 14:33
Słyszałam o tej firmie tylko w telewizji i też myślałam o tym by ubezpieczyć u nich mieszkanie. Niedługo się przeprowadzam do bloku i wypadałoby mieć ubezpieczenie zwłaszcza, ze to drugie piętro i różnie może być.
Cytuj
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 21:32
Gość zdziwiony że ubezpieczenie w Pekao? Pekao pośredniczy w ubezpieczeniach, co prawda ubezpieczenie jest ogólnie w Allianz, ale klienci Pekao mają jakieś tam korzyści jako że są klientami właśnie Pekao, nawet na stronie tego banku jest oferta ubezpieczeń. Jeśli chodzi o Proama to wydaje mi się że są lepsze, pewniejsze firmy.
Cytuj
Odpowiedź