• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Porównywarka/kalkulator ubezpieczeń na życie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kornelia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:53
Czy tu na Comperii jest możliwośc porównania ubezpieczeń na życie? Możliwe, że nie umiem szukać, ale znalazłam tylko artykuły dotyczące takiego ubezpieczenia, ale bez porównania ofert. Albo może ktoś zna porównywarkę, gdzie nie trzeba wpisywać nr telefonu i swoich danych? Chciałabym się zorientować w temacie a nie przez kilka tygodni odbierać telefony z ubezpieczalni...
Cytuj
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 0:51
Też nie widziałam takiej opcji, chociaż by się przydała. Byc może jest to spowodowane tym, że pakiety można wybierac dowolnie i dowolnie komponować oferty, a nie w każdej firmie wygląda to tak samo. Byłoby ciężko to porównać automatycznie, całkowicie komputerowo
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:31
Ja się kieruję zawsze doświadczeniami znajomych, chyba że akurat wpadnie mi coś w oko ze względu na super atrakcyjną ofertę co jednak często się nie zdarza. Chętnie sprawdziłbym ofertę ale zazwyczaj każą weryfikować chęć porównania numerem telefonu a tez nie chcę zeby do mnie potem dzwonili....
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:00
Ja nie wiem czy takie porównywarki mają sens, znaczy się pewnie, można sobie porównać ale i tak lepiej podzwonić lub przejść się do powiedzmy trzech ubezpieczalni i zobaczyć co oferują. Tak na żywo dużo lepiej się rozmawia o tych sprawach
Cytuj
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 21:43
Jak dla mnie najlepiej patrzyć na firmy które mają jakieś uznania jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie. Mam tu akurat na myśli ING i bodajże rakowi wspak, wydaje mi się, że akurat w przypadku ubezpieczenia na życie nie powinno się patrzyć na ceny.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:15
Osobiscie to średnio jestem przekonany do tych porównywarek, chyba lepiej jak samemu pojdziemy sie wszystkiego dowiedzieć, bo poznamy inne szczegóły.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:36
zakładka ubezpieczenia, duzo jest tez artykułów na stronie na temat najlepszych ubezpieczen :)
Cytuj
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 17:48
Jest tyle firm ubezpieczeniowych i banków że porównywarki to czasem najlepsze rozwiązanie żeby ogarnąć wszystkie, oczywiscie nie trzeba się kierować 1 miejscem w porównywarce ale po skorzystaniu z niej ma się rozeznanie mniej więcej gdzie szukac najatrakcyjniejszych ofert.
Cytuj
Odpowiedź