• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gothaer?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 13:14
czy ktos z was skorzystal z ubezpieczenia w gothaer? szukam aktualnie ubezpieczyciela a o tej firmie troche w ostatnim czasie ucichlo, nie widzialem dosc dawno ich reklamy. co sadzicie o ich ofercie?
Cytuj
malinkowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 21:14
Też ostatnio nie widziałam tej ich reklamy, ale słyszałam że firma sama w sobie jest bardzo dobra. Nie uważam, że brak rozgłosu jest powodem do obaw, a wręcz wydaje mi się że firma która się nie narzuca z każdej strony ludziom może okazać się lepsza niż ta, których reklamy są w telewizji, radio, gazetach i jeszcze na mieście naraz. Nie lubię jak coś mnie tak przytłacza.
Cytuj
czSzekolada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 1:22
mój sąsiad miał z nimi dosyć duży problem i twierdzi że robili wszystko żeby nie wypłacic mu odszkodowania. podobno firma ma bardzo niemiłych pracowników i opłaty biorą z powietrza - to usłyszałem o gothar 2 lata temu. być może teraz sytuacja się poprawiła ale ja bym nie zaryzykował
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 8:33
mają chwilowy zastój moze reklamy ktore mieli przyciagnely wystarczajaca ilosc ludzi albo wrecz przeciwnie koszty jakie ponieśli reklamując się nie zostały im zwrócone bo nikt się nie zainteresował. jesli chodzi o doświadczenia to słyszałam tylko podobną historię do poprzednika, że nie chcieli wypłacić.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 19:20
Swojego czasu mieli naprawdę sporo reklam w telewizji i to całkiem udanych. Niestety sama nie korzystam z ich usług i nawet nie wiem gdzie jest najbliższa placówka tego banku. Popytaj może wśród znajomych?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 15:48
Gothaer to to samo co dawne PTU (Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń) - międzynarodowy koncern ich przejął i zmienili nazwę. Faktycznie dawno się nie reklamowali, ale widocznie taką mają strategię.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kaktusik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 11:27
Jak widać fakt, że ktoś się nie reklamuje też może być reklamą, bo prowokuje do dyskusji na ich temat ;) Ja nie znam tej firmy i tej wcześniejszej nazwy również nie słyszałam, jedynie reklamę w telewizji kilka razy ale jakoś nie przekonało mnie to do sprawdzenia oferty, reklama wydawała mi się dziwaczna.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:50
kaktusik napisał
Jak widać fakt, że ktoś się nie reklamuje też może być reklamą, bo prowokuje do dyskusji na ich temat ;) Ja nie znam tej firmy i tej wcześniejszej nazwy również nie słyszałam, jedynie reklamę w telewizji kilka razy ale jakoś nie przekonało mnie to do sprawdzenia oferty, reklama wydawała mi się dziwaczna.


Właśnie reklama była fajna! Ja właśnie dzięki tej reklamie zapamiętałam nazwę banku i Ci którzy wybierali do niej aktorów trafili w 100%. Ale sami widzicie ile reklama daje. Czasami jest naprawdę skuteczna.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:05
kaktusik napisał
Jak widać fakt, że ktoś się nie reklamuje też może być reklamą, bo prowokuje do dyskusji na ich temat ;) Ja nie znam tej firmy i tej wcześniejszej nazwy również nie słyszałam, jedynie reklamę w telewizji kilka razy ale jakoś nie przekonało mnie to do sprawdzenia oferty, reklama wydawała mi się dziwaczna.


Ja też znam reklamę i była naprawdę fajna widziałam ich chyba dwie nie wiem czy było więcej!
Takie reklamy banków z zabarwieniem humorystycznym są naprawdę fajne:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 14:55
Niestety, ale ostatnio znajomy użera się z nimi od długiego czasu, czeka na wypłatę pieniędzy e 2 miesiące. Zastanawia się nad złożeniem pozwu w sądzie...
Cytuj
Odpowiedź