• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie OC samochodu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 13:37
Na co zwracacie uwagę wybierając ubezpieczenie OC auta? tylko i wylącznie na jak najniższą składkę czy bierzecie pod uwagę możliwość wyboru dodatkowych opcji jak ubezpieczenie kierującego, pasażera, opon, assistance? Gdzie macie ubezpieczenie i co ono obejmuje w podstawie? Ja mam w AXA i praktycznie w podstawie nie ma nic... dodatkowo wybrałam NNW.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:44
Wybierając OC warto zwrócić przede wszystkim na zwyżki i zniżki OC. Szczególnie dotyczyć to młodych kierowców, którzy często płacić muszą zwyżki. Ponadto porównujmy w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych zakres dodatkowych usług dołączonych do ubezpieczenia OC. Nie zawsze warto kierować się jedynie ceną.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:51
mam znajomą która wykupuje sobie ubezpieczenie przez internet, bo dowiedziała się że towarzystwa weryfikuję ewentualne błędy w wypełnionym wniosku jak już się chce ubiegać o odszkodowanie. no i tak we wniosku wpisuje że prawko ma dłużej i że ma najwyższe możliwe zniżki. podobno największą karą za to jest odjęcie różnicy w zaległych składkach faktycznych od wypłacanego ubezpieczenia.
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 17:55
Ja wybieram najtańsze, ale zawsze dobieram dodatki typu NNW. z ubezpieczenia opon nie korzystam, bo kupuję używane. kieruję się również firmą, mam kilka którym ufam i raczej nie korzystam z ofert nieznanych mi firm, biorę pod uwagę doświadczenia znajomych.
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 12:23
Ja się kierowałam właśnie najniższą składką, do tego konsultantka jak potwierdzała złożony wniosek namówiła mnie na NNW kierującego. Ale firma którą kalkulator wskazał mi najtańszą to AXA, więc myślę,że i tak nie najgorszy wybór. Do tej pory miałam tylko jedną historię z ubezpieczycielem, 2 samochody przede mną ktoś nagle przyhamował i tak 4 autka za nim delikatnie uszkodziły sobie zderzak. Więcej przygód nie miałam.
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:09
Ja też wybieram najtańszą składkę, a ubezpieczam się w Liberty Direct. Nie miałem okazji na bliższy kontakt z tą firmą poza podpisaniem umowy na szczęście, ale podobno dobra firma.
Cytuj
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:54
też wybieram najtańszą składkę ale tylko w sytuacji gdy znam towarzystwo ubezpieczeniowe tę składke oferujące, w przeciwnym razie wybieram coś droższego, ale takiego, czemu mogę zaufać, bo jednak ubezpieczenie to ważna rzecz, a przez obowiązek posiadania, zostało trochę zdegradowane, ludzie powinni być świadomi, że taki produkt jest ważny i potrzebny, a nie że jest to przykry i kosztowny obowiązek.
Cytuj
Drwal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 18:43
Chyba dopiero gdy ktoś ma jakieś złe doświadczenia z firmą ubezpieczającą zaczyna się kierować czymś innym niż cena skladki. Ja sam zacząłem się nad tym zastanawiać dopiero jak brat miał problem z otrzymaniem ubezpieczenia ale ostatecznie na razie zostałem przy najtańszej składce.
Cytuj
KEL-czanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 19:48
Ja porównuję sobie zawsze ofertę oc z nnw kierującego i kieruję się najniższą składką. Teraz wszystkie firmy wydają mi się dobre , jeśli jest podstawa, na pewno wypłaca pieniądze.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:40
KEL-czanka napisał
Ja porównuję sobie zawsze ofertę oc z nnw kierującego i kieruję się najniższą składką. Teraz wszystkie firmy wydają mi się dobre , jeśli jest podstawa, na pewno wypłaca pieniądze.


Dokładnie ja tak samo robię. Wpisuję dane do porównywarki i wybieraj najtańszą opcję, tak też wybierałem swoje ubezpieczenie i póki co jestem zadowolony i zmieniać nie zamierzam.
Cytuj
Odpowiedź