• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kiedy ubezpieczyć się na zycie.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 12:13
Ja podtrzymuję to, co mówiłem wcześniej - pora na ubezpieczenie na życie jest wtedy, kiedy ma się komu zostawić pieniądze po śmierci. Jedni będą zżyci z rodzicami i im będą chcieli pomóc, inni po prostu będą chcieli wspomóc jakichś znajomych swoich lub najbliższą rodzinę.

Jeśli tych bliskich nie ma, albo nie zależy mi na tym, żeby miesięcznie opłacać składkę żeby ktoś inny dostał pieniądze, to znaczy, że to nie jest jeszcze ten czas :)
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 9:57
wg mnie najlepszym rozwiązaniem będzie ubezpieczenie pracownicze, gdy już rozpoczniesz pracę na pełny etat, oraz wykupienie do niego dodatkowego ubezpieczenia za dosłownie kilka złotych, np. za 3 zł miesięcznie na wypadek śmierci, czy za 3 zł miesięcznie z kartą apteczną jaką oferuje PZU - w przypadku leczenia szpitalnego czy też operacji dostaje się kartę np o wartości 500 zł na wykupienie lekarstw. takich możliwości jest masa.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 5:36
W PZU naprawdę mają bardzo dobre ubezpieczenia. Też jestem tam ubezpieczony i w razie choroby mogę korzystać z pomocy bardzo dobrych lekarzy. Na Twoim miejscu ubezpieczyłbym się w pracy a jeśli chcesz też coś sam odkładać to pomyśl o odkładaniu pieniędzy na emeryturę bo nigdy nie wiadomo ile nasze Państwo da ci pieniędzy.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:27
Możesz śmiało się ubezpieczać jeżeli oczywiście chcesz jakieś dodatkowe ubezpieczenie. Bo jeżeli podejmiesz pracę taką na umowę o prace to pracodawca będzie Cię ubezpieczał zdrowotnie, więc Ty dodatkowo możesz sobie zawsze jakieś ubezpieczenie wykupić.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:17
zgredek napisał
W PZU naprawdę mają bardzo dobre ubezpieczenia. Też jestem tam ubezpieczony i w razie choroby mogę korzystać z pomocy bardzo dobrych lekarzy. Na Twoim miejscu ubezpieczyłbym się w pracy a jeśli chcesz też coś sam odkładać to pomyśl o odkładaniu pieniędzy na emeryturę bo nigdy nie wiadomo ile nasze Państwo da ci pieniędzy.


No dokładnie w pracy by się mógł ubezpieczać chłopak gdyby ją miał, a przecież jeszcze nie ma. Może się tak zdarzyć że znajdzie ją za tydzień a może tak być, że miesiąc albo pół roku będzie szukać więc lepiej się ubezpieczyć samodzielnie co jest drogie(chodzi o zdrowotne) albo iść do PUP
Cytuj
Odpowiedź