• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

SKOKi wcale nie takie bezpieczne

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 16:01
Tak tu często podnoszone sa głosy, ze SKOKi są bezpieczne. Chyba po tym co spotkalo klientów SKOKu Wspólnota troche zmienicie zdanie. Co? To nie sa instytucje takie jak banki i kropka i nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 16:21
Co to za argument, banki przeciez tez upadaja, bankrutuja, ludzie traca pieniadze. Tę sprawę akurat nagłośniono, zrobili z firmy potwora. Lekka przesada.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:09
Według mnie to też lekkie przegięcie. To ze komuś tam raz zdarzyło sie zbankrutować i ludzie stracili pieniądze nie znaczy ze inne oddziały nie mają być bezpieczne , równie dobrze to mogło spotkac każdy inny bank.
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 15:21
sytuacje różne się zdarzają i nie można tego tak ocenić. ja szczerze mówiąc wyrobione zdanie mam tylko i wyłącznie o providencie, nawet inne parabanki wzbudzają większe zaufanie u mnie niż provident... jeśli chodzi o SKOK to jak dla mnie jeden z najbardziej rzetelnych nie-banków, a upadki zdarzają się najlepszym.
Cytuj
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 16:20
a ja jestem od zawsze całkowitą przeciwniczką SKOKów, niby oferty w porządku, ale zawsze wydawały mi się takie jakieś podejrzane, nie potrafiłam im zaufać i jak widzę dobrze zrobiłam, że się z nimi nie związałam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.8.2014 15:55
kleopatra napisał
sytuacje różne się zdarzają i nie można tego tak ocenić. ja szczerze mówiąc wyrobione zdanie mam tylko i wyłącznie o providencie, nawet inne parabanki wzbudzają większe zaufanie u mnie niż provident... jeśli chodzi o SKOK to jak dla mnie jeden z najbardziej rzetelnych nie-banków, a upadki zdarzają się najlepszym.


Skąd takie zdanie o Providencie? Akurat Provident to międzynarodowa firma, notowana zresztą na giełdzie, trudno mówić tu o "braku wiarygodności". Tym bardziej, że ostatnio wspierają działania mające na celu regulację rynku chwilówek w Polsce, czym nieco przestraszyli konkurencję. Widocznie nie każda firma ma w tej branży czyste sumienie ;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.8.2014 11:38
Biura podrozy tez padaja, ma znaczyc ze nie mozna korzystac z uslug żadnego?
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:42
demonizujecie naprawde tj ktos napisal nie wazne czy to bank ubezpieczyciel czy ktokolwiek inny interes to interes i jak sie nie opłaca to zostaje zamkniety. a skoki to normalne placówki a nie żadne parabanki
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 11:13
Takie rzeczy ciągle się zdarzają i to nie dotyczy tylko tego banku. Być może też nie wszystkie rzeczy do końca są nagłaśniane, więc pewnie nawet nie jesteśmy tego świadomi.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:47
Jedni mówią, że bezpieczne inni że nie to jest normalne! Ilu klientów tyle będzie opinii, a też nie można wyrabiać sobie opinii na tym, że komuś się noga powinęła. Zdarza się nawet najlepszym.
Cytuj
Odpowiedź