• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Prywatnie z czy NFZ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jadzia303

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 16:19
Na pewno większość z Was, jeśli nie każdy, ma ubezpieczenie zdrowotne. Czy zdarza się Wam korzystać mimo to prywatnie z usług lekarzy?
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 20:04
Pewnie ze tak/ ja właśnie dzisiaj zadzwoniłam do dentysty na prywatną wizytę, bo u mnie lekarze mają 2 miesiace urlopu a jak by sie teraz zapisała to do dentysty dostała bym sie za dwa miesiace a do tego czasu moje zęby mogły by być w rozsypce.
Cytuj
Ania z Zielonego Wzgórza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 23:13
dentysta to chyba jedyny lekarz do którego chodzę prywatnie, z reszty usług korzystam w ramach nfz. do dentysty za długie kolejki a i parę anegdotek na temat dentystów słyszałam, więc wolę zaplacić niż przekonac się na własnej skórze.
Cytuj
ORCHIDEA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2014 8:57
Jak chciałam potwierdzić ciążę poszłam prywatnie do ginekologa, bo wiadomo, kolejki duże a nie wszędzie przyjmują od ręki bez zapisu tym bardziej jak nie jest się w ciąży to trzeba czekać i stwierdziłam, że lekarze z NFZ są dużo milsi... Oczywiście nie uważam że jest to regułą, ale teraz z biegiem czasu mam ulubionych/poleconych lekarzy, do których można przyjąć się praktycznie od ręki, pomimo że mieszkam w dużym mieście i są oni bardzo dobrymi fachowcami, co miałam okazje porównywać z lekarzami prywatnymi. Jestem całkowicie zwolenniczką NFZ.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 10:54
Jak ktos ma środki to jasne, ze niech chodzi prywatnie, ale w momencie gdy jedna wizyta to koszt ok. 100 zł do specjalisty plus jeszcze badania kosztują itd. to czasem warto juz poczekac i pojsc na nfz, z tym ze czesto do secjalisty czeka się miesiącami.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 15:46
Ludzie nie maja kasy to nie lecza się prywatnie i trzeba czekać w kolejkach miesiacami, a ludzie na prawdę maja choroby z ktorymi nie moga czekać latami. To jest przykra sprawa.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 16:11
Z tego o obserwuje to ludzie, mimo ze placa skladki na nfz to jak potrzebuja prawdziwej porady czy badania to i tak ida do lekarza prywatnego. Smutne to, ale prawdziwe. Nikt nie bedzie czekal z czyms powaznym w kolejsce pol roku.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:08
ja tam dość czesto korzystam z usług prywatnych, bo duzo bardziej sie to opłaca niż na NFZ no i nie trzeba czekac po 3 miesiace na wizytę u lekarza tylko przyjmuje mnie od razu.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:15
W Polsce to na prawde jest duzy problem, a przeciez chodzi o zdrowie i czesto nawet o zycie. Ludzie płacą składki i to wcale nie małe a potem muszą i tak chodza do lekarza prywatnie.
Cytuj
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 17:38
Nie przesadzajmy z tymi kolejkami, może fakt, że zdarzają się długie kolejki ale w większych miastach lekarzy jest wielu i zawsze znajdzie się ktoś kto może przyjąć wcześniej niż za 3 miesiące. Ja sama nigdy nie czekałam na lekarza dłużej niż tydzień. A jeśli chodzi o samo leczenie prywatnie, to nie wydaje mi się, żeby byla jakaś różnica w obsłudze pacjentów. Poszłam raz i byłam bardzo zawiedziona bo doktor przez pół godziny rozmawiał przez telefon mimo, że na korytarzu już była dosyć spora kolejka.
Cytuj
Odpowiedź