• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

OC za granicą?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

20.8.2014 10:23
Bez przesady jest unia, schengen i w ogóle wolność wyjezdzania, a ja bym miał przed ka żdym wyjazdem cos załatwiać. OC działa wszędzie w unii.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:53
Gość napisał
Bez przesady jest unia, schengen i w ogóle wolność wyjezdzania, a ja bym miał przed ka żdym wyjazdem cos załatwiać. OC działa wszędzie w unii.


Ja też tak myślę. W końcu bez sensu byłoby przed każdym wyjazdem ganiać się po ubezpieczalniach tylko po to żeby wykupić OC bo się gdzieś tam jedzie. Jak masz wykupione jedno to staczy;)
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 12:53
Pewnie, że tam też one jest ważne. Byłoby to naprawdę mega nieprzemyślane gdyby w każdym Państwie trzeba by wykupować sobie ubezpieczenie. Kupujesz w Polsce i jeździsz nic dodatkowego wykupować nie musisz.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2015 13:59
piotrek napisał
Czy OC samochodu wykupione w Polsce obowiązuje za granicą? Słyszałem, że jadąc za granicę samochodem trzeba wykupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie, jak to jest, moje OC które mam w Polsce nie będzie obowiązywało np. w Niemczech?

Zależy gdzie za tą granicę jedziesz :) Kraje UE nie wymagają niczego oprócz polskiego OC, natomiast są też kraje w Europie, które wymagają Zielonej Karty (najczęściej dodawanej jako dodatek do Twojego OC. Dokładną mapę gdzie wystarczy OC, a gdzie trzeba Zieloną Kartę masz na stronie PBUK: http://pbuk.pl/pl/system-zielonej-karty/mapa-systemu

Z dodatków to najlepiej wykupić sobie assistance z jak największym limitem km dla holowania i będzie dobrze :)
Wypowiedź została zmieniona przez: Finansolog 31.7.2015 14:00
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
weronikajagodzinska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2015 9:14
Finansolog napisał
piotrek napisał
Czy OC samochodu wykupione w Polsce obowiązuje za granicą? Słyszałem, że jadąc za granicę samochodem trzeba wykupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie, jak to jest, moje OC które mam w Polsce nie będzie obowiązywało np. w Niemczech?

Zależy gdzie za tą granicę jedziesz :) Kraje UE nie wymagają niczego oprócz polskiego OC, natomiast są też kraje w Europie, które wymagają Zielonej Karty (najczęściej dodawanej jako dodatek do Twojego OC. Dokładną mapę gdzie wystarczy OC, a gdzie trzeba Zieloną Kartę masz na stronie PBUK: http://pbuk.pl/pl/system-zielonej-karty/mapa-systemu

Z dodatków to najlepiej wykupić sobie assistance z jak największym limitem km dla holowania i będzie dobrze :)
Czyli OC i jakis pakiet z holowaniem i wystarczy?
Cytuj
Atarek

Niezarejestrowani

31.8.2016 16:25
Sorry, ze tak wtrącę się trochę ni z gruchy ni z pietruchy. Jednak interesuje się ubezpieczeniem AC/OC dla swojego auta i nie bardzo wiem z jakiej oferty firmy powinienem skorzystać. Kolega poleca mi liberty ubezpieczenia, podobno to solidna firma z niskimi stawkami. Podzielacie to zdanie?
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

31.8.2016 18:11
Atarek napisał
Sorry, ze tak wtrącę się trochę ni z gruchy ni z pietruchy. Jednak interesuje się ubezpieczeniem AC/OC dla swojego auta i nie bardzo wiem z jakiej oferty firmy powinienem skorzystać. Kolega poleca mi liberty ubezpieczenia, podobno to solidna firma z niskimi stawkami. Podzielacie to zdanie?


Nie wypada mi opiniować firmy z którą nie mam kontaktu biznesowego ( nie akwiruję ich polis). Mogę za to oceniać jej argumenty dot. tego że mają najlepsze i korzystne cenowo ubezpieczenie komunikacyjne. Przykro mi ale takich argumentów "za" nie znam.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź