• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie w AVIVA - Opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koniecka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 21:36
Witam,
w piątek idę na spotkanie z doradcą AVIVY, ponieważ zainteresowała mnie oferta ubezpieczenia na życie, wydaje mi się być bardzo korzystna i chyba się na nią zdecyduję, co myślicie o tej firmie?
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 14:43
skoro uważasz, że oferta jest dobra, to dlaczego by z niej nie skorzystać. nie słyszałam złych opinii o AVIVA więc myślę, że warto spróbować. a oferta ubezpieczenia w AVIVA też wydaje mi się korzystna. daj znac co powiedział Ci przedstawiciel.
Cytuj
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 21:43
AVIVA jest porządną firmą, wydaje mi się że dobrze robisz decydując się na nią. oferta jest bardzo fana, chociaż ubezpieczenie ING też mi się bardzo podoba i rozważyłabym też ich ofertę na Twoim miejscu.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:46
No ja słyszałam o AVIVA same dobre rzeczy wiec możesz z tego skorzstać. Osobiscie zastanawiam sie czy też nie skorzystać z ich oferty bo póki co jestem w PZU ale nie widze żeby to było dla mnie jakoś super korzystne.
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 20:25
Nie miałam jeszcze styczności z tą firma ale z tego co słyszałam to osoby, które zdecydowały sie korzystać z ich usług sa zadowolone. Nawet ja zastanawiam sie czy nie przenieść sie do nich.
Cytuj
Ania z Zielonego Wzgórza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 23:00
ja też z ciekawości wypełniłam formularz żeby się ze mną skontaktowali ale jeszcze nie oddzwonili. napisz co Ci powiedzą i czy się w końcu zdecydowałaś bo ja jestem nastawiona bardzo pozytywnie do ich oferty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 10:58
Ja np. mam w Avivie ofe tez i jest okej. To solidna firma, polecam ich.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 12:35
Nie znam Avivy ale widziałam mnóstwo reklam z nimi. A co konkretnie jest takiego korzystnego w tym ubezpieczeniu? Też szukam ubezpieczenia dla siebie więc chętnie się dowiem o jakiej ofercie mówisz.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 9:28
Ubezpieczenie jak każde inne - do 10 tys. zł. na zakup leków, pieniądze na leczenie poważnych chorób, środki na rehabilitację po wypadku (także w prywatnych klinikach), zabezpieczenie finansowe w przypadku niezdolności do pracy. Ciekawa jestem jaką składkę trzeba płacić na to ubezpieczenie. Jednak jestem zwolenniczką PZU albo ING.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 19:17
Avivę to kojarzę głównie z reklam, dosyć sporo się ostatnio reklamowali. Sama nie mam doświadczenia z tą firmą więc za bardzo CI nie pomogę ale najlepiej zrobisz jak spotkasz się z doradcą i on Ci wytłumaczy a potem na spokojnie zdecydujesz co i jak.
Cytuj
Odpowiedź