• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gdzie najtańsze ubezpieczenie turystyczne

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:41
Witam,
w sierpniu planuje ze znajomymi wyjazd, na wakacje za granice. Chciałbym gdzieś wykupic takie ubezpiecznie turystyczne ale nie wiem w jakiej firmie bedzie ono najtańsze?
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 20:17
A czemu chcesz wykupić najtańsze to ubezpieczenie? Nie lepiej jak juz sie an coś takiego decydujesz to kupić coś konkretnego, co tak porządnie Cie ubezpieczy a nie lecieć po kosztach?
Cytuj
owca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:02
niekoniecznie najtańsze = najgorsze. bardzo możliwe, że te tanie będą dawały takie samo ubezpieczenie. ja proponuję najpierw sprawdzić w swoim banku lub firmie ubezpieczeniowej gdzie już jest się klientem, może nie trzeba szukać daleko by znaleźć coś dobrego.
Cytuj
velvet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:27
Jeśli jedziecie przez biuro podróży to oni powinni Wam zaoferować coś takiego. Nie wiem czy tam będzie najtaniej ale na pewno w PZU mają takie ubezpieczenie może warto się popytać ile kosztuje. Wiem bo moja siostra brała ale nie pamiętam ile płaciła.
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 14:26
ubezpieczeń jest teraz jak mrówek w mrowisku, wydaje mi się że najlepiej skorzystać w tej sytuacji z porównywarki, bo również promocje mogą być coraz to nowsze. ja nie korzystałam nigdy z takiego ubezpieczenia, bo moje wakacje ograniczają się do wizyty u teściów, ale jeśli jedzie sie gdzieś dalej, a tym bardziej za granicę, takie ubezpieczenie wydaje mi się obowiązkowe.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 15:25
ja jestem zwolennikiem ubezpieczeń oferowanych przez banki, nie wiem czemu ale bankom ufam bardziej niż firmom typowo ubezpieczeniowym. a co do ofert teraz jest ich masa, najpierw sprawdź u siebie w banku lub poszukaj w porównywarce.
Cytuj
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 21:53
przeczytałam gdzieś że w AXA jest podobno teraz bardzo tanie ubezpieczenie turystyczne, ale wszystko zależy od długości, miejsca podróży, wieku ubezpieczonych itp. nie wiem, sprawdź sobie w kalkulatorze na ich stronie.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:11
Nie wiem czy warto patrzeć na najbardziej tanie, ale na skuteczne. Może popytaj znajomych ktoś już pewnie takie ubezpieczenie kiedyś kupował, poza tym popytaj co w takim ubezpieczeni masz, czy tylko zdrowotne czy też ubezpieczenie na bagaż itp.
Cytuj
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 12:03
czesto nie wiadomo, które jest najbardziej skuteczne. pewnie wniosków o wydanie ubezpieczenia mają masę a i tak nie akceptują każdego. jeśli chcesz najtańsze, skorzystaj z porównywarki, a nuż okaże się że to najtańsze będzie oferowała firma która ma dobrą renomę.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 14:10
Nie kieruj się tym, że najtańsze ale tym, co jest dla Ciebie najlepsze. Oczywiście cena też robi dużą różnicę, ale warto o siebie zadbać szczególnie za granicą, gdzie nie mamy znajomych czy rodziny, którzy nam pomogą.
Cytuj
Odpowiedź