• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie ubezpieczenie na życie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:19
Witam,
gdzie najbardziej opłaca sie wykupić ubezpieczenie na życie? Z tego co widziałam firm jest teraz na rynku sporo tylko gdzie jest najkorzystniej?
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 20:15
Ja jakoś najbardziej wierna jestem PZU, według mnie ofertę maja fajna juz od paru lat, ale to zależy też czego Ty tak naprawdę oczekujesz po takim ubezpieczeniu. Moze poszukaj jakiegoś rankingu takich firm ubezpieczeniowych.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:31
Też korzystam z usług PZU. Nie tylko jeśli chodzi o polise na życie ale mam też tam ubezpieczony samochód. Mają naprawdę dobre warunki. Firma istnieje już tyle lat. Mają więc ogromne doświadczenie w przeciwieństwie do tych które dopiero przebijają się na rynek.
Cytuj
owca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:00
PZU to przeżytek, ludzie ubezpieczają się u nich z przyzwyczajenia, a oferty wcale nie powalają na kolana. jak już komuś tutaj pisałam na forum, polecam ubezpieczenie w ING z Rakowi Wspak i innymi pakietami dodatkowymi, jak dla mnie jest ono bezkonkurencyjne.
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 14:35
koleżanka polecała mi ostatnio ubezpieczenie w firmie chyba prudential czy jakoś tak, podobno składki wynoszą już od 40 zł miesięcznie. ja jestem już ubezpieczona w ING więc tamtej oferty nie sprawdzqałam, ale być może komuś ta informacja się przyda.
Cytuj
czSzekolada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 19:34
mi się podoba oferta ubezpieczenia na życie firmy AVIVA. I myślę, że warto się zapoznać z ich ofertą. gwarantują pieniądze na leki, w przypadku ciężkich chorób i zabezpieczenie w przypadku niezdolności do pracy. słyszalam też dobre opinie o ing, dużo tutaj na forum pisze o tym ubezpieczeniu.
Cytuj
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 21:56
ING i AVIVA są wg mnie teraz godne uwagi, przyszły mi na maila reklamówki z ich ofertami i gdyby nie to że jestem już ubezpieczona gdzie indziej na pewno wybrałabym którąś z tych ofert, wydają się być naprawdę korzystne.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:14
A pomyślałaś o PZU? Może to takie bardzo oklepane ale ja tej firmie ufam już od paru ładnych lat i mi ubezpieczenie na życie bardzo tam odpowiada.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 12:46
Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od ubezpieczyciela i na czym Ci w ubezpieczeniu zależy. Najlepiej spisz sobie to co jest dla Ciebie ważne i dopiero szukaj ofert od ubezpieczycieli.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:20
Kindii napisał
Witam,
gdzie najbardziej opłaca sie wykupić ubezpieczenie na życie? Z tego co widziałam firm jest teraz na rynku sporo tylko gdzie jest najkorzystniej?


A na co chcesz się ubezpieczyć? Ile to dla Ciebie najtaniej? Jaką składkę mogłabyś płacić miesięcznie? Co jest dla Ciebie najważniejsze w takim ubezpieczeniu? To wszystko ma znaczenie więc najpierw to przemyśl i dopiero później szukaj ubezpieczenia:)
Cytuj
Odpowiedź