• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Opinie o Benefia?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:19
Witam,
szukałam ostatnio jakiejś firmy ubezpieczeniowej aby wykupic sobie ubezpieczenie na życie. Przez przypadek trafiłam na BENEFIA TU SA Vienna Insurance Group .Co prawda pierwszy raz o nich słyszę ale moze ich oferty są godne zainteresowania. Ktos miał z nimi do czynienia?
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:48
O kurcze to ja pierwszy raz słysze o tej firmie? Gdzie ty ich znalazłaś? Chociaż w sumie teraz na rynku ubezpieczeniowym jest tyle firm ze ciężko jest sie w tym wszystkim połapać.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:04
Jest teraz ubezpieczalni tyle co mrówek w mrowisku ale jak przychodzi co do czego to nie ma co wybrać. Ta BENEFIA nic mi nie mówi. Może pomyśl lepiej o ubezpieczalniach z większym doświadczeniem. A nawet bardziej znanych firmach niż takie o których świat nie słyszał i nie wiadomo jaką mają reputacje.
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 14:24
nie lubię nieznanych mi firm, mam wrażenie że one kiedyś niepostrzeżenie znikną wraz z pieniędzmi klientów. a co do konkretnie tej firmy, weszłam na ich stronę, ale nie widzę konkretnej oferty a jedynie ogólne informacje. może nie umiem szukać na tej stronie.
Cytuj
czSzekolada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 19:27
ja tam lubię ryzykować, czasem te mniej znane firmy mają lepsze podejście do klienta niż duże i znane. jeśli oferta jest dla Ciebie odpowiednia nawet się nie zastanawiaj, to że o firmie nie jest głośno nie znaczy że jej usługi są złe - po prostu wydaje mniej pieniędzy na rozgłos, co po dłuższym zastanowieniu może być zaletą tej ubezpieczalni.
Cytuj
koniecka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 21:41
ubezpieczenie to chyba nie jest odpowiedziła dziedzina dla ryzyka, w końcu ubezpieczenie ma dawać człowiekowi poczucie bezpieczeństwa i jakby ryzyko jest tego przeciwieństwem... ja nie miałam styczności z tą firmą niestety, więc w temacie nie pomogę.
Cytuj
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 21:55
no gdyby każdy tak myślał, to nikt by ubezpieczenia nigdy nie wykupował, przecież w każdej firmie musi być ten pierwszy klient. akurat firmy z tematu nie znam, ale nie odradzam skorzystania z ich usług, a to czy oferty są godne zainteresowania, to musisz je porównać z innymi.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:30
Osobiście parę razy miałam taka sytuacje że firmy, które były mniej znane a miały dużo bardziej korzystne ofert niż te firmy , które reklamuja się. Nie znam firmy o której tutaj piszesz ale jak oferte mają korzystna to moze warto skorzystać.?
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 12:44
W Benefia mój znajomy ma ubezpieczony samochód i naprawdę ich nie mogę polecić. Po wypadku samochód 5 letni rzeczoznawca wycenił na jakieś grosze, dodatkowo był problem z wypłatą odszkodowania, także nie polecam. Nie wiem jak to z ubezpieczeniem na życie bo nie miałam styczności.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 12:58
My też się zastanawialiśmy nad tą firmą ale w końcu zrezygnowaliśmy na rzecz innej. Znajomy też z nich zrezygnował bo znalazł tańsze ubezpieczenie gdzie indziej, ale był dosyć zadowolony z ich usług.
Cytuj
Odpowiedź