• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najtańsze ubezpieczenie na życie gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:19
Witam,
Orientujecie sie moze gdzie w tym momencie mozna wykupić najtańsze ubezpieczenie na życie? Ale tak zeby miało też jakieś konkretne warunki.
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:54
Nie ma chyba jakiegoś najtańszego ubezpieczenia na życie. To zależy od tego co chciałbyś mieć wliczone w takie ubezpieczenie. I wtedy dopiero podlicza sie koszta. Moze skontaktuj sie z kilkoma firmami i zobacz jakie maja ceny.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:36
Jak chcesz ubezpieczenie to bierz takie które faktycznie Cię ubezpieczy w razie nagłych wypadków. Nie myślałeś może o PZU? Mają dobrą oferte. Sam jestem tam ubezpieczony z żoną i puki co nas nie zawiedli. Pamiętaj wszystko zależy co będzie zawarte. Ale zawsze możesz porównać kilka ofert i wybrać tę która jest dla Ciebie najkorzystniejsza.
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 14:40
musisz szukać, firm jest tyle, że nie sposób chyba tego określić, wątpię, żby przeciętna osoba znała oferty każdej firmy. mi koleżanka niedawno polecała sprawdzić ofertę prudential i niby tam jest składka już od 40 zł miesięcznie. a spokałam się też w sieci z ofertami ubezpieczeń za złotówkę dziennie, czyli jeszcze tańsze podobno.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 14:53
Tez widziałem te ubezpieczenia za 1 zł dziennie, ale nie wydaje mi się żeby to ogłoszenie należało do tych dobrych... Ja bym nie oszczędzał na ubezpieczeniu bo nie daj Boże coś się stanie a taka tania firma może nie zapewnić zbyt wiele.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 14:47
Cena zależy od zakresu ubezpieczenia, w ofertach są różne pakiety i dobiera sie je indywidualnie, w zależności od czego chcesz być ubezpieczony. poszukaj na stronachfirm ubezpieczeniowych tam zazwyczaj można wyliczyć skladke.
Cytuj
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 21:41
ING ma w miarę tanie ubezpieczenie, tak wnioskuję porównując z moim aktualnym... zależy co chcesz mieć w pakiecie, ceny są zależne od oferty, ubezpieczalni itp. musisz poszukać tego co Cię najbardziej interesuje, byyć może porównywarka pomoże.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:12
Zależy o jakich warunkach mówisz. Ubezpieczeń jest tyle, że można by pewnie o nich książkę napisać. Podzwoń i popytaj po ubezpieczycielach skoro wiesz czego oczekujesz, wtedy powiedzą CI konkretną cenę.
Cytuj
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 12:01
jak dla mnie to ubezpieczenie w ING jest dosyć kuszące. ale wiadomo, cena zależy od tego, od czego chcesz się ubezpieczyć im więcej warunków wybierzesz, tym większa kwota składki. a jeśli chodzi o same ubezpieczenia to firmy mają możliwość na stronach poproszenia o kontakt, więc nawet nie Ty musisz dzwonić a sami do Ciebie zadzwonią jeśli wyrazisz taka chęć.
Cytuj
tysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 12:37
Ja się kieruję ofertą jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie, bo często jest tak, że na pierwszy rzut oferta jest droższa niż inne ale ubezpieczyciel gwarantuje więcej niż inne ofery
Cytuj
Odpowiedź