• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie turystyczne gdzie wykupić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
gumisie997

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 19:39
Wybieram się w sierpniu na wakacje na własną rękę, bez biura podróży. Planuję więc wykupić ubezpieczenie turystyczne. Gdzie najlepiej takie ubezpieczenie wykupić? Wymienicie się doświadczeniami?
Cytuj
zielona_gruszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 14:58
Ja wykupiłam ubezpieczenie Globtroter Direct w Allianz. Wydawało mi się najbardziej kompleksowe - ubezpieczają bagaż w tym sprzęty typu telefon komórkowy czy laptop i co było dla mnie bardzo ważne zwracają koszt w przypadku wcześniejszego powrotu czy nagle anulowanego noclegu - co zdarzyło mi się w ubeigłym roku. Można tam wybrać różne opcje jak np. ubezpieczenie sportów wodnych.
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 15:42
Ja odwiedzam w tym roku w sierpniu kilka państw i najbardziej odpowiada mi ubezpieczenie proponowane przez COMPENSA. być może dla tego, że na ich stronie znalazłam konkretne informacje co przysługuje mi w ramach ubezpieczenia w danym kraju. Mój tato ubezpiecza się w tej firmie chyba praktycznie w każdej możliwej dziedzinie - na życie, domu, zdrowie, samochód i nie wiem co jeszcze, i jest bardzo zadowolony z ich usług. w moim przypadku będzie to pierwszy kontakt, ale myślę, że w razie potrzeby mnie nie zawiodą.
Cytuj
gumisie997

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 16:43
Dziękuję za polecenia, co do Compensy to słyszałem sporo dobrych opinii, ale wydaje mi się, że z tych wyżej wymienionych Allianz oferuje w moim przypadku korzystniejsze rozwiązania. Sam zastanawiałem się nad większymi firmami typu PZU bądź jakimś bankiem - jest taki, który oferuje ubezpieczenie podróżne/turystyczne?
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 21:46
A można ubezpieczyć się w danym banku nie posiadając w nim konta? Bo widziałam dość dobrą dla mnie ofertę właśnie ubezpieczenia turystycznego w mBanku, ale pod opcją złożenia wniosku o nie był odnośnik 'jesli nie masz jeszcze konta - załóż je teraz'' no i w końcu zrezygnowałam z ich oferty...
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:24
Kamila Bębenek napisał
A można ubezpieczyć się w danym banku nie posiadając w nim konta? Bo widziałam dość dobrą dla mnie ofertę właśnie ubezpieczenia turystycznego w mBanku, ale pod opcją złożenia wniosku o nie był odnośnik 'jesli nie masz jeszcze konta - załóż je teraz'' no i w końcu zrezygnowałam z ich oferty...
wydaje mi się że można, nie musisz w usługach ograniczać się do jednego banku, ale wiadomo, że jeśli masz u nich konto czy korzystasz z innych usług będą w stanie zaproponować Ci korzystniejszą ofertę. często banki w takich sytuacjach traktują klientów bardzo indywidualnie, lepiej poszukać oferty we własnym banku, może znajdą atrakcyjne rozwiązanie.
Cytuj
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:09
w pzu maja dosc fajne ubezpieczenia turystyczne i na dobrych warunkach :) ja jak jade na krotko to nie kupuje ale jak jade na troche dluzej to zawsze u nich :)
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 20:46
PZU jest oklepane ale pewnie rzetelne. Ja za tydzień wyjeżdżam z Compensą i czuję się dość pewnie, tak jak mówiłam, tato jest zadowolony z ich usług. Mam nadzieję, że nie będę musiała sprawdzać jak bardzo ta firma jest wiarygodna na własnej skórze, ale w razie czego dam znać. A na tą chwilę życzę miłego wypoczynku wszystkim urlopowiczom.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 14:09
Chciałabym Ci pomóc ale niestety nie mam pojęcia. Wiem tylko, że na pewno warto takie ubezpieczenie wykupić, bo nie raz się przyda.
Może popytaj wśród znajomych, którzy już wyjeżdżali za granicą? Coś CI pewnie podpowiedzą.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:36
polokoktaa napisał
Kamila Bębenek napisał
A można ubezpieczyć się w danym banku nie posiadając w nim konta? Bo widziałam dość dobrą dla mnie ofertę właśnie ubezpieczenia turystycznego w mBanku, ale pod opcją złożenia wniosku o nie był odnośnik 'jesli nie masz jeszcze konta - załóż je teraz'' no i w końcu zrezygnowałam z ich oferty...
wydaje mi się że można, nie musisz w usługach ograniczać się do jednego banku, ale wiadomo, że jeśli masz u nich konto czy korzystasz z innych usług będą w stanie zaproponować Ci korzystniejszą ofertę. często banki w takich sytuacjach traktują klientów bardzo indywidualnie, lepiej poszukać oferty we własnym banku, może znajdą atrakcyjne rozwiązanie.


To prawda. Banki czesto dla swoich klientów mają fajne oferty. Ale nie warto się skupiać tylko na nich, ale sprawdzić kilka jak nie kilkanaście innych firm. Jak się ubezpieczać to porządnie. Nigdy nie wiadomo co się może przytrafić.
Cytuj
Odpowiedź