• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie turystyczne gdzie wykupić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 14:21
Generali ma kilka rodzajów. Mozna wybrac np. ubezpieczenie na podroze zagraniczne, dla osób wyjeżdżających za granicę w celach wypoczynkowych i do pracy. Pokrywa: koszty leczenia i usługi assistance, następstwa nieszczęśliwych wypadków, OC, bagaż podróżny i sprzęt sportowy, koszty odwołania uczestnictwa
w imprezie zagranicznej. Umowa obowiązuje przez dowolnie wskazana ilość dni.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.12.2014 15:13
Te ubezpieczenia turystyczne nie chronią przed niczym niestety. Ani przed kradzieza, ani przed wypadkiem. Zupelny pic na wode.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2014 6:17
Gość napisał
Te ubezpieczenia turystyczne nie chronią przed niczym niestety. Ani przed kradzieza, ani przed wypadkiem. Zupelny pic na wode.

Większej głupoty nie słyszałam. Jedź sobie do Turcji i złam tam nogę. Co zrobisz bez ubezpieczenia? Za pobyt w szpitalu zapłacisz min 10 tys. złotych.
Będzie Ci wesoło?
Ubezpieczenie w takiej sytuacji zwraca Ci pieniadze.
Kradzieże się zdarzają ale jeśli ktoś przestrzega podstawowych zasad to mu to nie grozi.
Nie rozumiem ludzi, którzy mają pieniądze na wycieczkę a potem żałują na ubezpieczenie ( płaciłam jakiś czas temu zaledwie 40 zł w PZU jak leciałam do wspomnianego powyżej kraju....)>
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Gość

Niezarejestrowani

23.12.2014 8:46
Adrianna napisał
Gość napisał
Te ubezpieczenia turystyczne nie chronią przed niczym niestety. Ani przed kradzieza, ani przed wypadkiem. Zupelny pic na wode.

Większej głupoty nie słyszałam. Jedź sobie do Turcji i złam tam nogę. Co zrobisz bez ubezpieczenia? Za pobyt w szpitalu zapłacisz min 10 tys. złotych.
Będzie Ci wesoło?
Ubezpieczenie w takiej sytuacji zwraca Ci pieniadze.
Kradzieże się zdarzają ale jeśli ktoś przestrzega podstawowych zasad to mu to nie grozi.
Nie rozumiem ludzi, którzy mają pieniądze na wycieczkę a potem żałują na ubezpieczenie ( płaciłam jakiś czas temu zaledwie 40 zł w PZU jak leciałam do wspomnianego powyżej kraju....)>
I co? Przydało sie?
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2015 9:21
Gość napisał
Adrianna napisał
Gość napisał
Te ubezpieczenia turystyczne nie chronią przed niczym niestety. Ani przed kradzieza, ani przed wypadkiem. Zupelny pic na wode.

Większej głupoty nie słyszałam. Jedź sobie do Turcji i złam tam nogę. Co zrobisz bez ubezpieczenia? Za pobyt w szpitalu zapłacisz min 10 tys. złotych.
Będzie Ci wesoło?
Ubezpieczenie w takiej sytuacji zwraca Ci pieniadze.
Kradzieże się zdarzają ale jeśli ktoś przestrzega podstawowych zasad to mu to nie grozi.
Nie rozumiem ludzi, którzy mają pieniądze na wycieczkę a potem żałują na ubezpieczenie ( płaciłam jakiś czas temu zaledwie 40 zł w PZU jak leciałam do wspomnianego powyżej kraju....)>
I co? Przydało sie?

Na szczęście nie. Słyszy się jednak czasami sytuacje osób, które utknęły w jednym z zagranicznych krajów i obecnie zbierają pieniądze na powrót bo ich nie stać ( wysoki rachunek ze szpitala).
UE - jeszcze w miare.
Ale nie chciałabym aby sytuacja z brakiem ubezpieczenia przydarzyła mi się w Tunezji albo w Egipcie.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 9:33
Wyjazd na narty. podpowiadamy jak się ubezpieczyć. Tutaj. Polecają Państwo jakiś konkretny produkt?
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 10:33
Ubezpieczenie wyjazdu na narty to podstawa szczególnie,ze szansa,że coś sobie złamiemy niestety jest... Również zauwazyłem,że wiele osób się nie ubezpiecza. O ile jesteśmy w Zakopanem jest ok ale już w Austrii możemy mieć problem.
Sam ubezpieczeałem się zwykle w PZU ale obecnie Warta ma rónwnież dobrą promocję. Przy zakupie ubezpieczenia online obowiązuje tam 10% zniżki.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2015 8:02
Czy możecie w takim razie polecić jakieś dobre ubezpieczenie turystyczne do krajów egzotycznych?
Nie wykluczam,że z żoną wybierzemy się w tym roku na wakacje na miesiąc do Maroka. Wiem,że ubezpieczenie jest wtedy droższe poniewaz kraj nie należy do Unii Europejskiej i jednocześnie wakacje trwają dłużej niż ten tydzień czy dwa.
Jaki to mniej więcej może być koszt?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.5.2015 12:07
Czasem wystarczy poszukać na porównywarkach ale to też zależy od tego czego się potrzebuje. Jeśli szukasz zwykłego ubezpieczenia to możesz poszukać na rankomacie. Oczywiście możesz dodatkowo wykupić Ac, Nnw i na wszelki wypadek ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Bardzo mało prawdo podobne ale jak szaleć to szaleć.
Cytuj
rusto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2015 6:22
Jeśli planujesz podróż do krajów egzotycznych musisz liczyć się z o wiele większym kosztem. Ubezpieczenie takie na jakiś miesiąc to na jedną osobę ok 200 zł. Tak jest ponieważ wiele kosztować może na przykład ubezpieczyciela sprowadzenie Cię do Polski. Z drugiej strony sam nie wyobrażam się tak nie ubezpieczać szczególnie jakbym planował jakieś ekstremalne sporty.
Cytuj
Odpowiedź