• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Leczenie bez ubezpieczenia

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:43
ja chodze prywatni ale zus oplacam minimalna skladke tylko tak zeby mnie do szpitala przyjeli w razie czego ;)
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 20:43
kolorowaPanna, ale po co prywatnie, NFZ tez oferuje dobrą opiekę, nie rozumiem po co jeszcze wydawać pieniądze na prywatne leczenie. Gdybym miała za każdą konsultację płacić w okolicach 70-100 zł i za każde dodatkowe badanie kolejną sumkę to bym chyba wcale na badania nie chodziła.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:31
No cóż przyjąć owszem Cię przyjmą, ale musisz się liczyć z tym, że za wizytę zapłacisz i to dosyć słono, więc nie wiem czy jest to opłacalne aby się nie ubezpieczać. tym bardziej, że zdrowie jest takie kruche.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 11:41
Przyjąć to przyjmą każdego, potem jest tydzień na doniesienie informacji o ubezpieczeniu jeżeli go nie masz wystawiają ci rachunek i to nie mały, więc lepiej być ubezpieczonym. Znajoma mi opowiadała, że jeden koleś nie był ubezpieczony a ciągle chorował i był już zadłużony na ponad 300 tysięcy..
Cytuj
Odpowiedź