• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie AC

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2014 17:38
Zastanawiam się nad wykupieniem ubezpieczenia AC .Może wiecie czy do takiego ubezpieczenia brany po uwagę jest rocznik auta ,pojemność silnika , wiek kierowcy .A najważniejsze gdzie wykupić takie ubezpieczenie.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 16:38
Co do tego jakie składniki są brane pod uwagę to niestety nie bardzo jestem obeznana. Ale wydaje mi się że najlepiej zrobisz jak pójdziesz do jakiegoś ubezpieczyciela np PZU i zapytasz o szczegóły przy okazji o koszty. Później możesz poszukać jeszcze innych firm ubezpieczeniowych i porównać gdzie najbardziej Ci sie to opłaca.
Cytuj
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 18:10
nom koleżanka wyżej ma racje. Idz popytaj się po kilku firmach ubezpieczeniowych, co czasem to co pisze na stronach internetowych nie bardzo jest zgodne z tym co powiedzą Ci na miejscu. Wtedy dowiesz się co biorą pod uwagę i ile będziesz musiała zapłacić.
Cytuj
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 13:52
Bardzo fajne jest to że AC nie jest obowiązkowe ale z tego co słyszałem to sporo osób je zaczyna wykupować. Nadeszły takie czasy że warto sie ubezpieczać. A co do kosztów to wiem że w każdej firmie sa inne, warto pochodzić i posprawdzać gdzie jest taniej.
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 11:47
Tak do AC wszystko to jest brane. Po to żeby określić wartość auta.

Gdzie kupić ubezpieczenie? Pewnie u ubezpieczyciela może?

AC jest dobrowolne, więc zakres jest ustalany warunkami umowy, więc trzeba je przeczytać. Nie wolno się kierować ceną, bo się potem okaże, że rocznie płaci się powiedzmy 1000zł a odszkodowanie jest wypłacane dla szkód powyżej 1500 i pomniejszane o tę kwotę właśnie.

Czytać OWU! :)
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
Gość

Niezarejestrowani

22.5.2014 15:29
Polecam Liberty Direct, odradzam PZU!!!!!!
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 20:13
Wszystko co wymieniłaś jest brane pod uwagę. Ja mam samochód ubezpieczony w AXA i nie narzekam. Mam dość niskie opłaty za ubezpieczenie. Od jak dawna masz prawko? Od tego zależy czy będziesz miała zniżki. Słyszałem też, że Proama jest spoko i PZU. Zastanawiam się dlaczego kolega wyżej odradza PZU...?
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 17:25
moze miał z nimi jakieś złe przygody. PZU nie jest zło chocią zuważam że najlpesze lata ich świetności już mineły i teraz powoli z rynku wypychają je inne bardziej nowoczesne firmy ubezpieczeniowe oferujące bardziej atrakcyjne oferty
Cytuj
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:02
A dla mnie PZU to bardzo dobra firma ubezpieczeniowa, na naszym polskim rynku jest odkąd tylko pamiętam a swoje latka mam. Zawsze mieli bardzo ciekawe oferty i większośc naszego społeczeństwa jest u nich ubezpieczona. Nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu,nie wiem czemu ktoś wyżej tak ich odradza.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:41
nie no nie ma co narzekać na PZU od lat sa na naszym rynku i spełniają funkcje głownego ubezpieczyciela w Polsce. Dają sobie rade, wiec moim zdaniem idą powoli z biegiem czasu i troche dostosowują się do obecnych sytuacji.
Cytuj
Odpowiedź