• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie AC

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2015 12:06
jozek napisał
Tak, ale to jest zawsze dodatkowy koszt, a ludzie staraja sie kosztow unikac.

Kosztów nie unikniesz ;)
Właśnie Polacy tacy często są. Kupują drogi samochód bez ac ( osobiście bym się nie odważył).
Albo jadą na drogie wakacje bez dodatkowego ubezpieczenia medycznego.
Obie sytuacje są podobne. Ktoś chce zaoszczędzić a w razie wypadku traci bardzo dużo.
Cytuj
Vytautas

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2016 14:32
Gość napisał
Polecam Liberty Direct, odradzam PZU!!!!!!

A JA ODRADZAM TWOJE POSTY A POLECAM MOJE!
Uwielbiam posty wnoszące coś do dyskusji. Ja osobiście mam ubezpieczenie w Liberty, ale jestem daleki od odradzania PZU. Powiem więcej, moim zdaniem jest to naprawdę dobra firma i należy brać ją pod uwagę przy rozpatrywaniu różnych ofert. Nie zamykajcie się na jakąś firmę bo jakiś promil klientów jest niezadowolony.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.6.2016 15:39
A która firma ma w 100% zadowolonych klientów? Też chciałbym mieć w takiej polisę, nawet gdyby było trochę drożej...

Najlepsze są głosy: polecam firmę X lub Y, bo mam tam od 10 ubezpieczenia i jestem mega zadowolony! A po chwili okazuje się, że żadna szkoda nie była likwidowana...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Admin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2016 22:37
Proszę przedstawicieli Liberty o nie spamowanie na forum, lub chociaż robienie tego w bardziej rozmyślny sposób. pozdrawiam, Admin
Cytuj
Azella

Niezarejestrowani

4.8.2019 17:15
Do ubezpieczenia bierze się bardzo wiele wariantów i każdy ubezpieczyciel ma swoje algorytmy, dlatego trzeba porównywać oferty żeby nie przepłacić. W porównywarce Cuk masz dostępnych 30 różnych ubezpieczycieli.
Cytuj
Michal

Niezarejestrowani

3.1.2020 11:37
Poszukaj w porównywarkach. Dzięki Cuk masz możliwość porównania różnych polis AC w jednym miejscu https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac
Cytuj
Staszek

Niezarejestrowani

31.1.2021 22:34
Mnie najlepsza oferta obecnie wyszla w banku Toyota, a mimo wszystko przedzwoniłem wiele agencji wpierw by dowiedzieć się która z ofert na ubezpieczenie samochodu będzie najtańsza.
Cytuj
ikkk

Niezarejestrowani

5.8.2021 10:04
Można na pewno liczyć na ofertę Doroty Radziwinowicz (https://www.ubezpieczony-online.pl/). Jeśli chodzi o jej ofertę to faktycznie wybór jest bardzo duży i na spokojnie można coś sensownego wybrać dla siebie. Przede wszystkim jeśli chodzi o ubezpieczenia to ma sporo propozycji i cały czas coś nowego wprowadza, dodatkowo indywidualne podejście do klienta i faktycznie w ten sposób też coś sensownego łatwiej będzie wybierać.
Cytuj
Robek

Niezarejestrowani

9.9.2021 9:27
Cześć, potrzebujesz ustalić wartość pojazdu? W Gwarant Rzeczowy ( http://gwarant-rzeczoznawca.pl/ ) pomoże ci załatwić twój przypadek.
Cytuj
Odpowiedź