• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie AC

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 19:12
A dla mnie te dobre lata PZU już dawno mineły. Oni mieli ciekawe oferty ładnych pare lat do tylu, teraz pierwsza lepsza firma ubezpieczeniowa może zaoferować nam dużo lepsza ofertę niż oni, ja tam szukam innych firm i odchodze od PZU bo nie ma sensu u nich dalej być.
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 18:34
Ja do PZU też nie jestem przekonana. Jakiś rok temu kupiłam swój pierwszy samochód i ubezpieczyłam go w AXA, mieli według mnie najlepszą ofertę. Byłam w kilku firmach ubezpieczeniowych i nic konkretnego mi nie zaoferowali poza kosmicznymi składkami :D W AXA płacę w miarę normalne składki i rozłożyłam je sobie na dwie raty:)
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 6:34
Też mam samochód ubezpieczony w AXA i nie narzekam, chociaż czasami myślę o przeniesieniu do PROAMY bo mają tam naprawdę fajne zniżki. Kiedyś byłam w AVIVA ale to jakieś kompletne dno i uciekłam od nich po niecałym roku. O PZU nie wiem za dużo ale wydaje mi się że era ich świetności dawno się skończyła.
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:57
Ja AC nie posiadam, ale gdy szukałem OC, na stronach były kalkulatory, co jest wygodną alternatywą dla osób, które nie lubią spędzać godzin na wysłuchiwaniu setki ofert i też dla tych którzy nie są na tyle asertywni by odmówić stojąc oko w oko z przedstawicielem konkretnej firmy.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 11:42
No dokładnie poszukaj sobie w porównywarkach i porównaj co oferują różni ubezpieczyciele. Ja też korzystam tylko z OC ponieważ nasze auto jest za stare na AC niestety:)
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 12:58
Ja brałam samochód w leasing i tam jest ubezpieczenie AC od razu od leasingodawcy ( w moim przypadku jest nim Idea lising).
Ile kosztuje? 250 zł miesięcznie dodatkowo do raty leasingu. Niby nie jest to niewiele ale w przypadku nowego samochodu koszt byłby znacznie wyższy gdybym kupowała go prywatnie, bez leasingu ( zdecydowałam się na Toyotę Corollę).
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 13:48
Adrianna napisał
Ja brałam samochód w leasing i tam jest ubezpieczenie AC od razu od leasingodawcy ( w moim przypadku jest nim Idea lising).
Ile kosztuje? 250 zł miesięcznie dodatkowo do raty leasingu. Niby nie jest to niewiele ale w przypadku nowego samochodu koszt byłby znacznie wyższy gdybym kupowała go prywatnie, bez leasingu ( zdecydowałam się na Toyotę Corollę).
Wlasnie to troche powstrzymuje ludzi przed leasingiem - koniecznosc wykupienia wszytskich mozliwych ubezpieczeń.
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 18:49
Przy kredycie też trzeba mieć AC.
Aleksandra czy znasz kogoś kto kupił nowy samochód za gotówkę i nie ma AC, bo ja sam osobiście nie. Nie odważył bym się nie AC
Wypowiedź została zmieniona przez: Doradca Lubuskie 28.1.2015 18:50
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 8:34
Właśnie Aleksandra w leasingu jest to bardzo korzystne ! Opłata za ubezpieczenie AC jest znacznie niższa niż jakbyś kupowała nowy samochód sama i musiała je wykupić.
Nie znam nikogo kto miałby firmę i nie skorzystałby z opcji leasingu. Oferuje same plus. Szczególnie odpis podatku.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 16:19
Tak, ale to jest zawsze dodatkowy koszt, a ludzie staraja sie kosztow unikac.
Cytuj
Odpowiedź