• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Aplikacja finansowa sposobem na oszczędzanie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Alvaro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 16:43
Wiadomo, że oszczędzanie to nie lokowanie jak największej sumy na lokacie czy koncie oszczędnościowym i zaciskanie pasa do następnej wypłaty. Aby zaoszczędzić, trzeba rozsądnie wydawać. Jest wiele mobilnych aplikacji finansowych do prowadzenia budżetu domowego - korzystacie? Jaką możecie polecić? A może wolicie panować nad finansami na papierze, albo w ogóle się nimi nie przejmować?
Cytuj
Caterina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 20:11
Próbowałam niedawno aplikacji ExpenseIQ, ale jakoś nie jestem w tym wytrwała. Może dlatego, że mam dwa telefony i używam ich na zmianę, zwyczajne zapominałam uzupełniać danych. Wolę jednak mieć wszystko na papierze, lubię taką papierkową robotę, takie poczucie zapanowania nad wszystkim mam.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 12:25
w mobilne nie ale kiedys na peceta miałam kilka takich aplikacji i szczerze do luftu bo zapominalam ciagle je aktualizowac :P takze tylko i wyłącznie samokontrola i robienie zakupów z głową :)
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 14:02
Nawet nie wiedziałem, ze coś takiego istnieje. Możecie powiedzieć jak to działa? Brzmi ciekawie :)
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 14:16
A faktycznie, to cos na zasadzie poradnika jak oszczędzać czy jakieś bardziej zaawansowane narzędzie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.7.2014 9:08
To faktycznie musi być niezła opcja. Spróbuje sobie jak to działa i czy działa :) A jaka polecacie?
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 11:12
Mobilne aplikacje do oszczędzania są naprawdę fajne pod warunkiem, że masz motywacje i pilnujesz się żeby tam wszystko wpisywać. Wiem, że w Mbanku możesz też obserwować na co ile wydajesz ładując odpowiednie przelewy do zakładek. Gdy już raz to zrobisz bank później automatycznie będzie je przekierowywał do odpowiednich zakładek takich jak jedzenie, rachunku, rozrywka itp
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 12:19
Rzeczywiście jest to sposób. Jest sporo aplikacji na komórkę z których możesz skorzystać ale kluczem do sukcesu jest systematyczność.
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 9:11
Ja nie umiem z tego korzystać. No może nie tyle że nie umiem, ale są wydatki, których nie biorę pod uwagę i nie wpisuję a pod koniec miesiąca okazuje się że są spore różnice w tym co mam w aplikacji a w rzeczywistości. No bo trudno, żebym po każdej wizycie w kiosku wpisywała np. 2,99 - sok. a jak się takich szybkich wizyt w sklepie uzbiera więcej... Może ja po prostu źle tego używam i powinnam sobie co miesiąc przeznaczać fundusze na takie drobne zakupy? nie wiem.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 13:06
Słońce napisał
Ja nie umiem z tego korzystać. No może nie tyle że nie umiem, ale są wydatki, których nie biorę pod uwagę i nie wpisuję a pod koniec miesiąca okazuje się że są spore różnice w tym co mam w aplikacji a w rzeczywistości. No bo trudno, żebym po każdej wizycie w kiosku wpisywała np. 2,99 - sok. a jak się takich szybkich wizyt w sklepie uzbiera więcej... Może ja po prostu źle tego używam i powinnam sobie co miesiąc przeznaczać fundusze na takie drobne zakupy? nie wiem.


U nas w domu ten sam problem. Żona też stwierdziła, że to bez sensu, ale wiem, że w niektórych bankach są takie zakładki gdzie można oznaczać, że to zakupy domowe, to rozrywka, a to rachunki i wtedy wiesz co i ile gdzie poszło. Może takie coś?
Cytuj
Odpowiedź