• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 13:48
tom7878 napisał
Z tego co ja wiem w Pocztowym można liczyć na 4,5% Oprocentowanie 6% miał Getin Bank ale z tego co wiem 14 kwietnia wycofali tą ofertę. Wie ktoś może dlaczego? Co do lokaty strukturyzowanej, gdzie ją można założyć? Czy PKO ma ją w swojej ofercie?
Tak. PKO BP a w swojej ofercie produkty strukturyzowane. Np. Lokata strukturyzowana oparta na koszyku spółek z sektora nowych technologii. Zapraszam do zapoznania się: http://www.comperia.pl/najnowszy-przeglad-ofert-produktow-strukturyzowanych.html
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Rekin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 14:59
W Banku Pocztowym była lokata 6% na 6 miesięcy ale przypuszczam, ze chodziło tylko o zachęcenie klientów do korzystania z usług tego banku. Teraz można w nim liczyć jedynie na 5,5% i to w 6 miesiącu lokaty na 6 miesięcy. Jest sporo banków oferujących wysokoprocentowe lokaty ale zazwyczaj wiąże się to również z np. wykupieniem polisy czy innymi warunkami. Te instytucje mają to dobrze przeliczone. Stracą w tym, ale w czymś innym zyskają i w ten sposób wyjdą na swoje. Np mają wysokoprocentowe lokaty ale również drogie kredyty itp.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 10:55
Nie wiedziałam, że na lokatach też oszukują. Świat się kończy normalnie. Rozumiem Twój stres związany z tym, że kogoś oszukali, ale niestety tego się nie przewidzi. Myślę, że wybierz p prostu ofertę, która Ci pasuje i prześledź opinie w internecie na temat tej oferty i wtedy zdecydujesz.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 22:27
Ja słyszałam, że do 31 lipca w skoku wolomin można założyć lokatę na piątkę z oprocentowaniem 5,5%. Z tego co wiem oprocentowanie jest stałe a wymagana wpłata minimalna to 10 tysięcy. Co sądzicie o tej ofercie? Mi się wydaje, że jest całkiem niezła. Jedyne co mi się w niej nie podoba to to, że lokata jest nieodnawialna.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:01
szarlottka napisał
Ja słyszałam, że do 31 lipca w skoku wolomin można założyć lokatę na piątkę z oprocentowaniem 5,5%. Z tego co wiem oprocentowanie jest stałe a wymagana wpłata minimalna to 10 tysięcy. Co sądzicie o tej ofercie? Mi się wydaje, że jest całkiem niezła. Jedyne co mi się w niej nie podoba to to, że lokata jest nieodnawialna.


No bardzo atrakcyjna. Nieodnawialna jest pewnie z powodu tego oprocentowania, ale nie spodziewałam się, że skoki też mają tak dobre oferty.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 16:50
Co masz na myśli mówiąc że jest ktoś oszukany? Ludzie czasami nie czytają umów a potem się dziwią że bank respektuje to co tam pisze. Trzeba czytać wszystko co się podpisuje bez żadnego ale.
Cytuj
Odpowiedź