• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Na ile lokata

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ayris

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 20:31
A ja myślałam,że nie opłaca się już zakładać lokaty na dłużej niż trzy miesiące... Nie wiem skąd u mnie takie myślenie? Wydaje mi się, że wybrałaś dobry czas ulokowania pieniędzy. Ciekawe jakie zyski będziesz miała:) Pochwal się później koniecznie:)
Cytuj
ceNtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 23:17
W sumie racja, w internetach słychać zawsze na ile, a tak naprawdę nikt nie podał konkretnego porównania zysków z lokaty. Chociaż w sumie, na mój mały matematyczny móżdżek, zawsze wydawało mi się że z dłużej trwającej inwestycji zysk będzie większy niż z tych krótkich, a że teraz są takie zawojowania z tymi oprocentowaniami, np. krótkoterminowa na wysoki procent to już sam nie wiem jak to jest,
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 13:33
ceNtek napisał
W sumie racja, w internetach słychać zawsze na ile, a tak naprawdę nikt nie podał konkretnego porównania zysków z lokaty. Chociaż w sumie, na mój mały matematyczny móżdżek, zawsze wydawało mi się że z dłużej trwającej inwestycji zysk będzie większy niż z tych krótkich, a że teraz są takie zawojowania z tymi oprocentowaniami, np. krótkoterminowa na wysoki procent to już sam nie wiem jak to jest,
Jak chcesz porownania to zobacz sobie w prownywarce, bedziesz wiedzial ktore na jaki okres sie oplacaja.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 16:03
Myslę, ze półroczna jest optymalna. Nie zmieni się bardzo wiele na rynku. A uda się już trochę zarobić.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 12:03
ayris napisał
A ja myślałam,że nie opłaca się już zakładać lokaty na dłużej niż trzy miesiące... Nie wiem skąd u mnie takie myślenie? Wydaje mi się, że wybrałaś dobry czas ulokowania pieniędzy. Ciekawe jakie zyski będziesz miała:) Pochwal się później koniecznie:)


Bo nadal wszyscy myślą, że lokaty krótkoterminowe są mało opłacalne, a to się powoli już zmienia i teraz czasami nawet bardziej opłaca się dać pieniądze na kilka krótkoterminowych niż na jedną długoterminową.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:01
jozek napisał
Myslę, ze półroczna jest optymalna. Nie zmieni się bardzo wiele na rynku. A uda się już trochę zarobić.


Ja też tak myślę. Czasami ludzie żałują, że włożyli na długoterminową bo dwa miesiące później jakiś bank wypuścił atrakcyjną ofertę. Pół roku to rzeczywiście optymalny termin.
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 16:52
teraz niezle oprocentowane sa te krotkotermnowe np. na 3 miesiace, chociaz z 2 strony obserwujac troche rynek to i tak nie ma liczyc ze oprocentowanie wzrosnie.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:02
Teraz chyba raczej oplacaja się te na krotszy okres, moze niebawem beda lepsze opcje. Takze teraz na jakas powiedzmy 3 miesieczna, a z pczatkiem roku przelozyc na cos bardziej zyskownego.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:12
wszystko zalezy ci ci ta kasa teraz nie potrzebna? ja bym zostawił na rok dokładał tylko i nic z tego nie ruszał wtedy to ma sens, tym bardziej że w większosci ofert oprocentowanie dotyczy własnie skali roku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 15:32
wlasnie to jest lipa, ze oprocentowanie jest roczne, takze jak to wszytsko przeliczyc, to lokujac na 3 miesiace niewiele zyskasz. Znowu na dluzszy okres np. na rok lokujac na 3 proc. tez niewiele sie wyciagnie.
Cytuj
Odpowiedź