• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Sztabka złota lub srebra

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 18:59
Witam,
niedawno udało mi sie odłożyć pare groszy. Postanowiłem że zainwestuje to w zloto lub srebro. Problem w tym że w takim inwestowaniu ja jestem totalnym laikiem i nie niem gdzie mógłbym kupić sztabkę złota lub srebra. Ktoś z was orientuje sie gdzie najlepiej dokonać takiego zakupu?
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:46
Może w jakimś sklepie internetowym stworzonym typowo dla takich rzeczy. Chociaż ja na Twoim miejscu chyba nie zdecydował bym sie na inwestycje w złoto albo srebro. Chyba lepiej jest wsadzić dana kwote na jakaś dobrze oprocentowaną lokate i w ten sposób sobie troche dorobić.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:35
A nie ma czegoś takiego jak mennica internetowa albo coś s ten deseń. Wydaje mi sie że te sztabki złota czy srebra warto kupować tam, ewentualnie może iść do Narodowego Banku Polskiego i tam zapytaj gdzie można kupić takie sztabki, może jest możliwość zakupu bezpośrednio od nich?
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:22
A po co isć do mennicy internetowej? Jaką masz pewnosc że nie zostaniesz tam oszukana? Niby dostaniesz sztabkę srebra albo złota a tak naprawdę będzie to kupa żelaza tylko lekko o złocona np . Nie pakował bym sie w ogóle a taka inwestycje, jak dla mnie to strata pieniędzy.
Cytuj
Albina55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:02
Lepiej przemyśl swoja decyzje. Ja na Twoim miejscu zainwestowalbym w cos innego. Może w jakąś dobra lokate, albo giełda, zależy czy znasz sie na giełdzie. Z lokatą pomoże Ci doradca w banku.
Cytuj
Jutka5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:04
Słyszałam, ze są takie internetowe mennice, ale chyba bardziej opłacało Ci się bedzie kupić ja osobiście. Masz mniejszą prawdopodobność, że ktoś Cię oszuka. Ale mimo wszystko proponowałabym Ci lokate. Ze złotem lub srebrem nigdy nic nie wiadomo,a lokate ma sie na pewno.
Cytuj
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:46
Nie wydaje mi się aby inwestycja w metale szlachetne to pewny zarobek. Ciągle słyszy się o spadku wartości złota czy srebra. Na rynku tych kruszcy jest mnóstwo oszustów, który sprzedają imitację zamiast pełnowartościowych sztabek. A na tym tylko stracisz. Zainwestuj lepiej swoje pieniądze na lokacie tym bardziej, że nie masz żadnej pewnej mennicy w której chciałbyś je kupić.
Wypowiedź została zmieniona przez: Dionizy 30.6.2014 18:47
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:43
Nie lepiej zainwestować w lokatę lub konto oszczędnościowe? Ja nie wiem co ludzie mają z tego inwestowania w złoto... Zawsze mnie to zastanawiało. Co jeśli wartość złota nagle spadnie? Wszyscy zaczną sprzedawać te sztabki i monety? Dla mnie to trochę ryzykowna inwestycja.
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:05
Ja uważam, że najlepiej będzie jak zainwestujesz w złoto. Srebro nie ma takiej wartości. Xena w złoto zawsze warto inwestować, to na chwilę obecną najpewniejsza inwestycja. Ja jakiś czas temu kupiłem sztabki za 25 tysięcy i wierzę, że dobrze zrobiłem:) Stiven jak chcesz kupić złoto to omijaj sklepy internetowe szerokim łukiem. Nigdy nie wiadomo co ci przyślą.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:23
Myślę, że najlepiej kupić złoto i srebro w internecie w jakiejś mennicy. Pełno tego jest, wystarczy poszukać :) Moim zdaniem inwestowanie w złoto jest opłacalne i sama zastanawiam się nad zakupem dwóch sztabek na początek. Do srebra jakoś nie jestem przekonana.
Cytuj
Odpowiedź