• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Sztabka złota lub srebra

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2015 22:58
Dlatego ja nie potrafię zrozumieć ludzi, czemu chcą coś kupować na długie lata. Przecież nawet nie wiadomo co będzie następnego dnia, a co dopiero myśląc długofalowo +2-5.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 10:52
Ja sam wolę długofalowe rozwiązania, z tego względu, że ma się potem spokój i poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie, jeśli warunki byłyby niezmienne przez cały okres.
Oczywiście na razie ciężko znaleźć coś, czego ceny nie podlegałyby wahaniom, żeby mieć naprawdę święty spokój, ale są jednak takie inwestycje, uważane zwyczajowo za obarczone najmniejszym ryzykiem, czyli kruszce, nieruchomości czy obligacje skarbu państwa.
Czy o czymś zapomniałem?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 11:08
Frąc napisał
Ja sam wolę długofalowe rozwiązania, z tego względu, że ma się potem spokój i poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie, jeśli warunki byłyby niezmienne przez cały okres.
Oczywiście na razie ciężko znaleźć coś, czego ceny nie podlegałyby wahaniom, żeby mieć naprawdę święty spokój, ale są jednak takie inwestycje, uważane zwyczajowo za obarczone najmniejszym ryzykiem, czyli kruszce, nieruchomości czy obligacje skarbu państwa.
Czy o czymś zapomniałem?

Obligacje skarbu państwa? Przy obecnych poziomach zadłużenia obligacje skarbu państwa to spore ryzyko. Można zostać z niczym. Sporo już takich przypadków było w historii.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 12:06
Zgadzam się z poprzednikiem co do obligacji, cena metali w ocenie analityków będzie nadal spadać, a na nieruchomości trzeba mieć trochę kasy i posiadać wiedzę w sprawach handlowo-negocjacyjno-techniczno-prawnej.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź