• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zlikwidowanie konta.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
gerard

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2016 21:03
Witam.
Czy to prawda, że pieniądze z niektórych lokat muszą być zwrócone przez bank na to samo konto i nie można podać innego? Jak sprawdzić, gdzie to jest napisane, jeżeli lokata było online założona? Co zrobić w przypadku, kiedy konto zostało zlikwidowane a lokata jeszcze jest?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.5.2016 0:01
Gdzie sprawdzić - w umowie
Co zrobić kiedy konta już nie ma? - skontaktować się z bankiem w którym masz lokatę

gerard napisał
Witam.
Czy to prawda, że pieniądze z niektórych lokat muszą być zwrócone przez bank na to samo konto i nie można podać innego? Jak sprawdzić, gdzie to jest napisane, jeżeli lokata było online założona? Co zrobić w przypadku, kiedy konto zostało zlikwidowane a lokata jeszcze jest?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

20.5.2016 9:10
gerard napisał
Witam.
Czy to prawda, że pieniądze z niektórych lokat muszą być zwrócone przez bank na to samo konto i nie można podać innego? Jak sprawdzić, gdzie to jest napisane, jeżeli lokata było online założona? Co zrobić w przypadku, kiedy konto zostało zlikwidowane a lokata jeszcze jest?


Jeśli lokata była założona on line, najprawdopodobniej jest możliwość zalogowania się do systemu. Wiem jak to jest w Idea Banku. Zakładając lokatę nawet poprzez internet, klient otrzymuje login na maila oraz hasło na sms. Może się zalogować do systemu i zobaczyć warunki lokaty. Może też zmienić dane, np lokatę z odnawialnej na nieodnawialną. Najprawdopodobniej może tez zmienić nr konta, na jaki będą zwrócone pieniądze.
Można to również zrobić w placówce bankowej. Ale najpierw trzeba sprawdzić, jaka była dyspozycja przy zakładaniu lokaty.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
jaworskiM

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2016 11:09
Stanisław Bińkiewicz napisał
gerard napisał
Witam.
Czy to prawda, że pieniądze z niektórych lokat muszą być zwrócone przez bank na to samo konto i nie można podać innego? Jak sprawdzić, gdzie to jest napisane, jeżeli lokata było online założona? Co zrobić w przypadku, kiedy konto zostało zlikwidowane a lokata jeszcze jest?


Jeśli lokata była założona on line, najprawdopodobniej jest możliwość zalogowania się do systemu. Wiem jak to jest w Idea Banku. Zakładając lokatę nawet poprzez internet, klient otrzymuje login na maila oraz hasło na sms. Może się zalogować do systemu i zobaczyć warunki lokaty. Może też zmienić dane, np lokatę z odnawialnej na nieodnawialną. Najprawdopodobniej może tez zmienić nr konta, na jaki będą zwrócone pieniądze.
Można to również zrobić w placówce bankowej. Ale najpierw trzeba sprawdzić, jaka była dyspozycja przy zakładaniu lokaty.


A ja tutaj na Comperii przeczytałem,ze w takim wypadku jak się za wcześnie zlikwiduje konto to trzeba coś u notariusza załatwiać.
Wypowiedź została zmieniona przez: jaworskiM 20.5.2016 11:11
Cytuj
gerard

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2016 11:14
I to jest mój błąd umowę przeczytałem pobieżnie. Nie mogę się jak na razie zalogować, bo skasowałem maila z loginem. W sumie to chyba łatwo odzyskać, ale wolę iść do banku.
Cytuj
Odpowiedź