• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki bank wybrać?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
NMarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 15:50
Witam.
Zmieniam miejsce zamieszkania. W miejscowości, w której teraz będę mieszkała znajdują się tylko dwa banki -Bank Spółdzielczy i PKO. Ze względów czysto ekonomicznych i praktycznych chce zmienić mój dotychczasowy bank BZWBK na jeden z wymienionych. Niektóre sprawy w bankach trzeba załatwiać osobiście. Nie wiem, który wybrać?
Cytuj
paweł

Niezarejestrowani

13.5.2016 19:54
Dość długo zajmuję się finansami bankowymi i przyglądam się rankingom lokat i usług bankowych. Dzisiaj można z nich korzystać online, więc nie jest to takie ważne czy fizycznie mamy bank blisko domu. Swoją ostatnią lokatę e- założyłem w Getin Noble bez większych problemów, po tel. konsultacjach z doradcą.
Cytuj
Medyczna

Niezarejestrowani

14.5.2017 22:29
NMarta napisał
Witam.
Zmieniam miejsce zamieszkania. W miejscowości, w której teraz będę mieszkała znajdują się tylko dwa banki -Bank Spółdzielczy i PKO. Ze względów czysto ekonomicznych i praktycznych chce zmienić mój dotychczasowy bank BZWBK na jeden z wymienionych. Niektóre sprawy w bankach trzeba załatwiać osobiście. Nie wiem, który wybrać?

Ja mam w pko swoja konto i konto juniorskie dla dziecka. W pko mam takie normalne, konto za zero i jest bez dodatkowych opłat, ale np kolezanka ma w Inteligo i jest całkowicie internetowe, wiec osobiscie nic nie musisz zalatwiac. To tez ułatwienie. Polecam, na stronie są fajnie opisane te konta, ja tak zalozylam Juniorskie dla corki ;) Pozdrawiam.
Cytuj
opiekunnestbank

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2017 21:30
Szanowni Państwo, w Nest Banku oferujemy bezwarunkowe konto bankowe (Nest Konto), w którym za 0 zł jest: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Cytuj
Ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2017 16:42
Dodatkowo przy założeniu Nest Konta w klubie lojalnościowym Fast50Club.pl można uzyskać dodatkowy bonus.
Cytuj
Aleksy

Niezarejestrowani

20.7.2017 13:33
Jeśli masz w okolicy placówkę DB to polecałbym właśnie tam się wybrać i zapytać o ofertę. Jest to moim zdaniem oferta lepsza od standardowej db, zwłaszcza jeśli chodzi o klienta indywidualnego. Otwarcie i prowadzenia konta jest darmowe.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Siwy886

Niezarejestrowani

31.7.2017 20:59
Ja polecam założenie konta i prowadzenia konta w Alior Bank. Natomiast odradzam branie kredytu w tym banku. Obecnie jest promocja w której otrzymujemy gratis bonus o wartości 100 zł!:)

Dlaczego warto:

bezpłatne prowadzenie rachunku
0 zł za kartę debetową i wypłaty z bankomatów własnych
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=ecca74d529b2feccc329991892fc460c
Cytuj
Ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2017 10:53
Przy zakładaniu konta internetowego Alior Banku przez Fast50Club.pl można zarobić dodatkowo 185 zł!
Cytuj
Janusz

Niezarejestrowani

25.11.2017 19:51
opiekunnestbank napisał
Szanowni Państwo, w Nest Banku oferujemy bezwarunkowe konto bankowe (Nest Konto), w którym za 0 zł jest: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl


Jaki jest koszt przelewu zagranicznego?
Cytuj
opiekunnestbank

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2017 18:38
Szanowny Panie Januszu, koszt przelewu zagranicznego w ramach Nest Konta to 0,2% od kwoty przelewu (min. 20 zł, a max. 200 zł).

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Cytuj
Odpowiedź