• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alior Bank 4% jednorazowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ksaron

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 10:57
Witam. Dostałem od dziadków kwotę w wysokości 6000zł. Szukam lokaty z dobrym oprocentowaniem i jak na razie ta w tytule wydaje mi się najlepsza. Szkoda tylko, że jest na 2 miesiące. Wszystkie warunki do jej założenia spełniam. Może ktoś wie, czy ją można zakładać znowu jak te dwa miesiące miną czy trzeba szukać jakiejś nowej oferty?
Cytuj
Bonsu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 14:35
Ta lokata jest tylko dla nowych klientów, czyli można ją założyć tylko raz. Żeby z niej skorzystać trzeba założyć ROR Konto Internetowe. ROR jest bezpłatny, ale ewentualna karta do niego kosztuje 4 zł miesięcznie, chyba że zrobisz miesięcznie 100 zł transakcji tą kartą. Więc pytanie czy chcesz/potrzebujesz mieć ten ROR?
Może lepsza będzie 3 miesięczna Lokata Happy w Idea Banku, oprocentowana również na 4%. Lokata trwa o miesiąc dłużej, a do jej założenia nie musisz zakładać konta. Po zakończeniu lokaty wypłacasz kasą i z głowy, Żeby z niej skorzystać trzeba być całkiem nowym klientem Idea Banku.
Wypowiedź została zmieniona przez: Bonsu 11.5.2016 14:36
Cytuj
ksaron

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 15:44
No właśnie nie mogę założyć Happy, bo wcześniej już byłem ich klientem /około pół roku temu/.Tylko jedynie ta mi została. Jeżeli chciałbym ją jednak założyć to jak duże muszę mieć wpływy comiesięczne na konto ROR w Alior Banku? Wydawałbym miesięcznie te 100 zł bez trudu.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 21:20
A założenie ROR jest w tym wypadku warunkiem założenia tej lokaty? Nie ma za dużego wyboru w lokatach z takim oprocentowaniem, mi w sumie też tylko ta została. A nie wiecie jaki bank ma konto oszczednościowe z największym oprocentowaniem? Wolałbym tak ulokowac moje oszczędności, bo często wyjeżdżam i nie mam za bardzo czasu na pilnowaniu lokat.
Cytuj
Bonsu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 10:53
ksaron napisał
Jeżeli chciałbym ją jednak założyć to jak duże muszę mieć wpływy comiesięczne na konto ROR w Alior Banku? Wydawałbym miesięcznie te 100 zł bez trudu.

Nie ma tam warunku dotyczącego wysokości wpływów. Konto jest bezpłatne bezwarunkowo, a karta pod warunkiem wydania tych 100 zł. Pytanie czy potrzebujesz takiego RORu?
Bo zakładanie Konta Internetowego tylko dla tej lokaty chyba trochę mija się z celem.
Na tej lokacie w dwa miesiące zarobisz całe 35 zł. Na 3 miesięcznej, niżej oprocentowanej Lokacie Bezkarnej w BGŻ Optima zarobisz 42 zł.
Więcej napisałem o niej w wątku obok.
Mam jeszcze dwie inne propozycje:
- ROR eKonto z taryfą standard w promocji w mBanku. Konto jest bezpłatne, karta jest bezpłatna pod warunkiem wykonania 5 transakcji miesięcznie (w przeciwnym wypadku 4 zł). Dla nowych klientów jest lokata 3 miesięczna 3,5%. Do tego jest jakiś program cashback wymagający używania aplikacji.
- ROR Konto Godne Polecenia w BZ WBK. Tutaj jest o tyle ciekawie, że środki do 4000 zł są tam oprocentowane na 4%, a nadwyżka na 1%. Oprocentowanie takie jest zagwarantowane do 30.06.2017 roku. Czyli większość Twoich oszczędności byłaby oprocentowana na 4% przez najbliższy rok. Z innych warunków: konto jest bezpłatne, karty MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni kosztują standardowo 7 zł miesięcznie, ale do 30.06.2017 są bezpłatne.

@Arias
Rzuć okiem na wspomniane już wyżej BGŻ Optima z Lokatą Bezkarną.
Wypowiedź została zmieniona przez: Bonsu 12.5.2016 13:05
Cytuj
ksaron

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2016 21:12
Zastanowiłem się i założyłem Konto Godne Polecenia w BZWBK, tym bardziej jestem zadowolony, ponieważ nie miałem jeszcze konta. Pani w banku założyła mi jeszcze konto oszczędnościowe a może było w pakiecie? Nie wiem dokładnie, ale dzięki za informacje wcześniejsze.
Cytuj
Odpowiedź