• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Happy w Idea banku + 140 ZŁ od FAST50

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pezo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 10:53
Witam. Była wcześniej ta reklama? Czy istnieje możliwość uzyskania tych 140 zł., jeżeli lokatę Happy założyłem trzy tygodnie temu? Ucieszyłyby mnie te pieniądze.
Cytuj
Tom-Nag

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 15:01
Reklamę tylko dziś widziałem rano na forum. Teraz już jej nie ma. Coś mi się przypomina, że ta oferta była dziś do wyznaczonej godziny. Tylko już nie kojarzę, czy w reklamie to było to napisane, czy w powiedziane w filmiku do niej.
Cytuj
linki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 22:46
@pezo
W sms i na emailu była informacja, że do godziny 15 można było skorzystać z tej akcji zgłaszając chęć udziału.

Nawet jeśli pojawi się ponownie akcja premii to już nie skorzystasz z tego gdyż lokata Happy jest tylko dla nowych! klientów. Trzeba pamiętać że ta lokata to tylko do 10tyś .
Teraz BZ WBK walczy o klientów, poszukaj, 120pln+95pln(grupon)
Cytuj
karson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.4.2016 9:51
W mailu którym? Tym podanym w banku Idea czy tutaj na forum? Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym mailem? A ten sms to niby od kogo z taką informacją miałem dostać? Nie dostałem ani sms ani wiadomości mailowej.
Cytuj
Odpowiedź