• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

LOKATA WAKACYJNA 3% IDEA BANK.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mati24

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.4.2016 11:33
Witam. Dla mnie to lokata na bardzo dobrych warunkach dla klientów. Interesuje mnie coś jeszcze w jej przypadku - co z tymi pieniędzmi po dwóch miesiącach? Czy lokata jest odnawialna? Trzeba potem pilnować samemu przelania pieniędzy na inne konto po okresie zakończenia lokaty?
Cytuj
Adrian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.4.2016 13:35
Witam. Dysponuje kwota 10000 zł., czy mogłbym założyć taka lokate dziś i po dwóch miesiącach założyć ja znowu? skoro nie jest dla nowych klientow, to raczej mogłbym zakladac ja ciagle. mi by to odpowiadalo, poniewaz 2 miesiace to krótki czas w razie potrzeby moglbym skorzystac z tych pieniedzy.
Cytuj
lmilek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 10:35
A co mam zrobić, żeby automatycznie przejść z lokaty od Zająca na tą wakacyjną? Kończy mi się w sobotę, przecież banki nie pracują? Co w ogóle robić w takiej sytuacji, żeby nie tracić dnia? Jest jakieś automatyczne ustawienie do przelania środków, skoro lokata może być założona online?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 13:27
Kasa od zająca wróci w sobotę i w tym samym dniu zakładasz nową. Jeżeli lokaty są w tym samym banku to nie powinieneś tracić dnia...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
stanis-roj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 15:25
Witam. Właśnie założyłem taka lokatę, ale nie dostałem maila z potwierdzeniem. Mam dzwonić do banku i dopytać? Tylko kiedy? Jutro czy już teraz?
Cytuj
grotkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.4.2016 13:43
Sprawdź dobrze czy nie miałeś nigdy w tym banku konta? Może nie złożyłeś dyspozycji jego likwidacji? Tym sposobem jesteś klientem banku i pewnie lokata jest dla Ciebie niedostępna.
Cytuj
Edds

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.4.2016 8:46
Witam. Założyłem właśnie taką lokatę i wystąpiło u mnie w rodzinie zdarzenie losowe, w związku z którym potrzebne są mi te pieniądze. Czy nie grożą mi żadne konsekwencje w związku z zerwaniem tej lokaty? Założyłem ją w środę.
Cytuj
Odpowiedź