• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto z premią moneyback - jakie polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kalina00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 11:58
Hej. Może jest ktoś kto doradziłby mi jakie wybrać konto osobiste, które przyniesie mi zysk. Nie chodzi mi tylko o oprocentowanie, ale bardziej o takie z programem moneyback i premiowym. Chce mieć po prostu konto z mozliwością zarabiania na codziennych operacjach finansowych. słyszałam,ze w Eurobanku mozna sporo zarobić?
Cytuj
paweł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 13:06
Witam. Ja mam konto rozsądne w Alior Banku. Mój miesięczny zwrot to 50 zł. pod warunkiem, że zrobie zakupy za ok 1600 zł i zapłacę kartą debetową. Mam dużą rodziną, więc dla mnie to pestka. Konto musi być zasilane stałym dochodem- pracuję na stałą umowę. Nie są to kokosy te 50 zł., ale zawsze coś tam wpadnie.
Cytuj
JuliaB

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 16:02
Trudno cokolwiek polecać, bo te profity w porównaniu z wydatkami są marne tak na prawdę.Sama już się rozglądałam i niestety trzeba spore sumy wydać miesięcznie, żeby mieć jakikolwiek zwrot. Niestety to przerasta moje wydatki.
Cytuj
cezarycezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 16:57
Ja mam w BZWBK i lepsze takie jak miałem do tej pory. Przy płaceniu kartą mam zwrot z supermarketów spożywczych, restauracji i fast foodów oraz stacji benzynowych.Jeszcze jest zwrot za rachunki - ja zebrałem z moich dwóch mieszkań/prąd,gaz,internet,TV, telefon/.Jakby nie patrząc trochę się tego nazbiera.
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 18:58
Ja polecam mBank. Jest moneyback i jest wygodna aplikacja mobilna. Szczegóły.
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 14:55
Grzegorz Woźniak napisał
Ja polecam mBank. Jest moneyback i jest wygodna aplikacja mobilna. Szczegóły.
A ile mozna zyskac? To jest licozne od transakcji?
Cytuj
miroslaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 11:48
Ponoć można mieć spore zwroty własnie z wykorzystaniem aplikacji mobilnych, ale to nie każdy skorzysta. Ja sam obawy tylko z tego powodu, że ciągle straszą o łatwości zawirusowania ich. Chyba do tych najnowocześniejszych nie należę. ;)
Cytuj
Odpowiedź