• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto 360 Milleennium - czy warto założyć ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Sławoj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2016 10:32
Witam .Wczoraj moj znajomy zaczął mi polecać to konto w tytule.Powiedział ,ze jest za darmo a oprocz tego mozna na nim zarobić, za polecenie znajomym - sumę 1300 zł.ponoć jest tam też jedno z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych.Nie znam tego banku ,może ktoś jest jego klientem i mogłby cos bliżej powiedzieć ? Warto załozyć tam konto?Jest jakiś limit wpłat comiesięcznych?i
Cytuj
Rzepkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2016 10:54
Ao jest jakies na 2,7% , ale wlasnie tzreba miec to osobiste. Dla klientów posiadających inny typ rachunku oprocentowanie wynosi 2,5%.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

31.3.2016 16:40
zalożyć konto z powodu 0,2pp na 3-miesięcznej lokacie? max 50.000 zł jak dobrze pamiętam...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 10:06
I co w związku z tym ? Uważam ,że Pan stanowczo odradza to konto ,bo oprocentowanie za niskie.Więc co z takim razie nam zostaje? Prosze podać konkretną odpowiedź.Mi też ktoś polecił to konto i zastanawiałem się ,czy nie skorzystać ?Pan stanowczo odradza,więc pewnie poleci pan cos lepszego i z lepszym oprocentowaniem .
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

1.4.2016 10:47
k_korocz napisał
I co w związku z tym ? Uważam ,że Pan stanowczo odradza to konto ,bo oprocentowanie za niskie.Więc co z takim razie nam zostaje? Prosze podać konkretną odpowiedź.Mi też ktoś polecił to konto i zastanawiałem się ,czy nie skorzystać ?Pan stanowczo odradza,więc pewnie poleci pan cos lepszego i z lepszym oprocentowaniem .
Załóż sobie w BGŻ Optima. Łatwo, szybko i dość dobre oprocentowania.
Cytuj
Kopczasty

Niezarejestrowani

7.4.2016 22:18
k_korocz napisał
I co w związku z tym ? Uważam ,że Pan stanowczo odradza to konto ,bo oprocentowanie za niskie.Więc co z takim razie nam zostaje? Prosze podać konkretną odpowiedź.Mi też ktoś polecił to konto i zastanawiałem się ,czy nie skorzystać ?Pan stanowczo odradza,więc pewnie poleci pan cos lepszego i z lepszym oprocentowaniem .


Ja, Ci polecam konto w Raiffeisen. Na lokatach dzisiaj nie zaoszczędzisz. Ale, jak to Polacy musimy kombinować. Więc zakładasz konto osobiste do karty masz ubezpieczenia. Do konta masz pomoc mechaników itp, ubezpieczenie medyczne. A, co za tym idzie. Jak Ci się zepsuje pralka jestes +200-500. Myślę że to więcej niż na lokacie. Swego czasu mieli % 4% na lokacie mobilnej. Więc możesz zerknąć czy to nadal mają:)
Cytuj
Cz33arek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 8:56
Kopczasty napisał
k_korocz napisał
I co w związku z tym ? Uważam ,że Pan stanowczo odradza to konto ,bo oprocentowanie za niskie.Więc co z takim razie nam zostaje? Prosze podać konkretną odpowiedź.Mi też ktoś polecił to konto i zastanawiałem się ,czy nie skorzystać ?Pan stanowczo odradza,więc pewnie poleci pan cos lepszego i z lepszym oprocentowaniem .


Ja, Ci polecam konto w Raiffeisen. Na lokatach dzisiaj nie zaoszczędzisz. Ale, jak to Polacy musimy kombinować. Więc zakładasz konto osobiste do karty masz ubezpieczenia. Do konta masz pomoc mechaników itp, ubezpieczenie medyczne. A, co za tym idzie. Jak Ci się zepsuje pralka jestes +200-500. Myślę że to więcej niż na lokacie. Swego czasu mieli % 4% na lokacie mobilnej. Więc możesz zerknąć czy to nadal mają:)
Czemu kombinowac? Trzeba szukac najlepszych dostepnych rozwiązań. W końcu chodzi o pieniądze.
Cytuj
Bonsu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 9:17
Lokata Mobilna w Raiffeisen Polbank nadal istnieje, jest tylko dla nowych klientów i do założenia tylko przez aplikację. Aktualne warunki to 2,6% na 3 miesiące do 10 000 zł. Wymarzone Konto Osobiste jest tam bezpłatne, ale karta jest zawsze płatna 3zł/miesięcznie czyli 36 zł rocznie. Owszem mamy za to jakieś ubezpieczenie, ale jeśli przyjrzeć się konkretom to obejmuje ono tylko sprzęt AGD/RTV do 5 lat (to raczej standard w takich ubezpieczeniach) i pokrywa tylko koszt robocizny bez części. Więc nie wiem czy warto brać tą kartę dla ubezpieczenia.
Konto 360° w Millenium jest bezpłatne przy wpływie minimum 1000 zł miesięcznie i minimum jednej płatności kartą. W przeciwnym razie mamy 8zł za konto + 7zł za kartę. Czyli jeśli miałoby by być to konto do główne to ujdzie. Do tego jest jakiś pakiet ubezpieczeniowy bezpłatny w pierwszym roku. A Konto Oszczędnościowe jest tam oprocentowane na 2,7% do 100 000 zł przez pierwsze 3 miesiące, a potem mamy 0,8% do 50 000 zł, 0,9% nadwyżka od 50 000 do 100 000 zł. Za polecanie można dostać 60 zł za pierwsze i 100 zł za kolejne, pod warunkiem, że polecający wydadzą 360 zł kartą do 31.05. Jak dla mnie ta oferta Millenium szału nie robi.
Jak już zostało wyżej wspomniane najlepszą opcją na oszczędności jest chyba obecnie konto oszczędnościowe BGŻ Optima w banku BNP Paribas,oprocentowanie wynosi 2,6% do 100 000 zł. Do tego można założyć 3 miesięczną Lokatę Bezkarną na 3,2% również do 100 000 zł. Konto jest całkowicie bezpłatne. Lokatę bezkarną można zerwać w dowolnym momencie, bez utraty naliczonych do tego momentu odsetek.
Wypowiedź została zmieniona przez: Bonsu 8.4.2016 17:20
Cytuj
Odpowiedź