• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

W co inwestować środki z 500+

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pepson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 16:07
Jak w temacie, w kwietniu wg zapowiedzi rusza program 500+. W co najlepiej zainwestować te środki?
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

21.3.2016 16:10
Na razie to nawet jakas lokata będzie ok. Serio ktoś myśli o inwestycji tej kasy? Jestem w szoku - pozytywnym :)
Cytuj
mariamass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 17:23
Już tutaj rozmawiali ludzie o tym .Sama jestem zainteresowana tematem i trochę poczytałam .jak dla mnie najlepsza jest polisa posagowa.Dobrze temat opisany przez doradcę .Takie dwa w jednym - zabezpieczenie i lokata pieniędzy dla dziecka .Mam nadzieję ,że ktoś będzie jednak czuwal nad tymi rodzicami ,którzy zechcą zainwestować pieniądze dla dzieci we własne różne przyjemności.
Cytuj
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 13:13
Nie ma złotej recepty na takie inwestowanie .Powiem tylko tyle ,że mądrzy rodzice zainwestują w taki sposób ,żeby korzyść z tego miały ich dzieci. Obojętne czy w naukę ,czy odłożą pieniądze w jakiejś formie lokaty ,ważne ,żeby zyskały na tym dzieci w przyszłości.
Cytuj
Karolakowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 13:36
Ja mam zamiar najpierw trochę zaoszczędzić, oczywiście nie tylko z tych środków, a potem kupić nieruchomość.
Cytuj
ignacy

Niezarejestrowani

22.3.2016 14:17
Karolakowa napisał
Ja mam zamiar najpierw trochę zaoszczędzić, oczywiście nie tylko z tych środków, a potem kupić nieruchomość.
O i to jest świetny plan, nieruchomości zawsze w cenie.
Cytuj
jakub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 16:48
Ludzie to ile macie dzieci ,że z tych oszczędności chcecie kupić nieruchomość? A ja myślę o mich dzieciach .Postanowiliśmy z żoną założyć im polisolokaty .Mamy trójkę dzieci ,na dwoje dostaniemy pieniądze i ubezpieczymy trójkę .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.3.2016 7:00
Najlepiej przepic.
Cytuj
Zielony-Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 9:53
To dopiero trzeźwe podejscie ;) Mam nadzieję ,że nad takimi rodzicami to jednak ktoś będzie czuwał .Dzieci tylko szkoda z takich rodzin .Trochę to wszystko jeszcze w powijakach i pewnie niedopracowane ,ale mam nadzieję ,że zapewni dzieciom lepsze warunki do rozwoju i pozwoli na lepszy start w dorosłosć.
Cytuj
krzysztof

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 11:32
jakub napisał
Ludzie to ile macie dzieci ,że z tych oszczędności chcecie kupić nieruchomość? A ja myślę o mich dzieciach .Postanowiliśmy z żoną założyć im polisolokaty .Mamy trójkę dzieci ,na dwoje dostaniemy pieniądze i ubezpieczymy trójkę .
Polisolokaty, lub nieruchmosci, wszytsko dobre pomysły, a na co się w końcu zdecydujemy zalezy chyba głównie od zasobności portfela. przecież tam na dole ktos napisał, ze będzie zamierzał dołożyć.
Cytuj
Odpowiedź